r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

RemotelyAnywhere 12.4.4026

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia administracyjne i internetowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RemotelyAnywhere to program do ochrony systemów administracyjnych i zarządzania nimi w trybie zdalnym. Narzędzie jest dostępne w trzech wariantach: Workstation Edition, Server Edition i Network Console.

Workstation Edition oferuje największą liczbę narzędzi służących do zdalnego wsparcia, umożliwiając natychmiastowe wykrywanie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów (szybciej niż przy wykorzystaniu funkcjonalności wbudowanych w system operacyjny danego komputera). Praca odbywa się w tle, co oznacza, że użytkownik może nadal wykonywać swoją pracę w momencie, gdy administratorzy zajmują się naprawą usterki.

Server Edition w czasie rzeczywistym zapewnia dostęp do informacji na temat czynności wykonywanych na danym komputerze. Umożliwia przeprowadzanie testów diagnostycznych, by zapewnić płynne działanie poszczególnych serwerów.

Network Console to idealne narzędzie dla administratorów systemu, które umożliwia wykrycie, kontrolę i wdrażanie RemotelyAnywhere na obsługiwanych komputerach. Aplikacja działa na komputerze administratora i pozwala na błyskawiczne sterowanie w trybie zdalnym, uzyskanie dostępu i konfigurowanie urządzeń znajdujących się w sieci z zainstalowanym RemotelyAnywhere albo LogMeIn Pro.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.