Renee Undeleter Renee Undeleter 2017.3.7.239

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Renee Undeleter to narzędzie do odzyskiwania utraconych plików.

Z poziomu głównego okna programu możemy wybrać szybkie lub pełne skanowanie wybranej partycji, skanowanie całego dysku twardego oraz tworzenie obrazu. Ostatnia z funkcji pozwala na sporządzenie kopii zapasowej, co może okazać się dobrym posunięciem, kiedy obawiamy się, że utracimy cenne dokumenty. Jeśli już jednak doszło do takiej sytuacji, musimy skorzystać z pozostałych rozwiązań.

Przed rozpoczęciem pracy z Renee Undeleter warto pamiętać, że jeśli zdecydujemy się na skanowanie całego dysku twardego, taka operacja może trwać kilka godzin. Poza możliwością odzyskiwania danych z HDD (w tym również kosza systemowego), aplikacja odzyskuje dane również z kart pamięci, a nawet smartfonów z Androidem.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na odzyskanie plików, których rozmiar nie przekracza 20 MB.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!