r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Replay Music 8.0.0.46

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Replay Music to niewielki program służący do przechwytywania dźwięków i muzyki z różnych strumieni audio wydobywanych z komputera. Przy użyciu aplikacji możemy przechwytywać i nagrywać każdy dźwięk i muzykę z dowolnej strony internetowej lub programu w systemie Windows.

Galeria programu

Korzystając z programu użytkownicy mogą nagrywać dźwięki z dowolnego strumienia internetowego, na przykład podczas oglądania filmu z sieci lub odtwarzania dowolnej stacji radiowej. Replay Music doskonale nadaje się do wyodrębniania i zgrywania muzyki z MySpace lub YouTube (na przykład z teledysków).

Interfejs programu jest czytelny i przejrzysty, a cały proces przechwytywania strumieni audio wykonujemy zaledwie dwoma kliknięciami myszki. Po uruchomieniu aplikacji wystarczy nacisnąć przycisk odpowiedzialny za rozpoczęcie procesu nagrywania, a Replay Music automatycznie rozpocznie zgrywanie każdego odtwarzanego w tym czasie dźwięku lub muzyki z komputera.

Użytkownicy mogą wprowadzić dane odnośnie każdego przechwytywanego strumienia audio, wpisując tytuł utworu, artystę, album i gatunek muzyczny. Oprócz tego nie mogło zabraknąć wbudowanego edytora tagów, w którym możemy zapisać dodatkowe metadane do utworzonego pliku muzycznego. Replay Music posiada też narzędzia do nagrywania strumieni audio na płytę CD, a także zaawansowane opcje konfiguracyjne, za pomocą których ustawimy jakość (128Kbps – 320Kbps) oraz głośność nagrywanego dźwięku lub muzyki.

Uwaga!

  • Program dostępny jest w wersji demonstracyjnej i posiada ograniczenie umożliwiające przechwycenie i nagranie maksymalnie 25 utworów.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 20.03.2015 23:36

Przechwycenie dźwięku to prosta minimalna wiedza co komputer potrafi.Dlatego dziwi mnie,że są jakieś ekstra trialiki,by wspomóc leniuchów,by to ułatwić.Ale zdarzyło mi się widzieć dumnych wypasionych smartfonowców, którym technika wysłania sms-esa była też barierą Cóż, doktorek z młotkiem w ręku nadal stanowi zagrożenie sobie i innym.

  #1 09.10.2013 15:00

To samo jest na Audacity i nie jest to wersja demonstracyjna. Wystarczy ustawić przechwytywanie dźwięku z karty dźwiękowej.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.