Resonic 0.7b

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Resonic to znajdujący się obecnie w fazie rozwoju, ale godny uwagi odtwarzacz plików audio w wielu najpopularniejszych formatach, który stworzony został z olbrzymim naciskiem na prostotę, szybkość działania i minimalne zapotrzebowanie na zasoby systemowe. Kierowany on jest do osób poszukujących narzędzia do sprawnego przeglądania i odtwarzania pokaźnych zbiorów audio.

Program wyposażony został w jedynie najpotrzebniejsze każdemu użytkownikowi funkcje, pozwalające sprawnie przeglądać i odtwarzać zgromadzone na dysku zbiory muzyczne. Okno aplikacji poza funkcją odtwarzania skupia w sobie również wbudowane narzędzie do przeglądania zawartości dysku i podstawowego organizowania bibliotek muzycznych, playlistę, a także ulokowany w górnej części wizualizer odtwarzanego utworu.

Resonic to odtwarzacz, który bez wątpienia z czasem pretendować może do mina jednej z najlepszych alternatyw dla popularnych playerów muzycznych dla Windows. Program obsługuje takie formaty audio jak MP3, MP2, MP1, OGG, M4A, MP4, AAC, MPC, MP+, OPUS, SPX, WMA, WMA Pro, WMA Lossless, WAV, AIFF, FLAC, APE, ALAC, WV, TTA oraz IT, XM, S3M, MTM i MOD, doskonale radząc sobie przy tym ze zbiorami muzyki liczącymi nawet po kilka tysięcy utworów.

Na chwilę obecną odtwarzacz dostępny jest jedynie w angielskiej wersji językowej. Twórcy zapowiadają jednak, że kolejne języki pojawią się gdy Resonic wejdzie w fazę rozwoju beta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bartek8   4 #4 07.02.2016 18:32

Jest już nowa wersja odtwarzacza , proszę zaktualizować link.

mleczqo   8 #3 16.12.2014 13:02

Używam już od dłuższego czasu i póki co ani razu nie odmówił posłuszeństwa. Prosty player bez zbędnych gadżetów. Jedyne czego mi brakuje to opcji wyszukiwania utworów na liście odtwarzania. Mam nadzieję, że program będzie się rozwijał w dobrym kierunku.

plichow   2 #2 12.08.2013 20:37

ale trzeba przyznać, że ten co robił zrzuty ma niezłą kolekcję mp3... a sam program ok 7/10

  #1 13.07.2013 10:48

Pobrałem bo szukałem czegoś na wzór Foobara czy Songbirda ale tylko z potrzebną liczbą opcji i bez reklam i innych pierdół. Powiem że ten program namiesza wśród playerów. Małe zapotrzebowanie na ram, szybka i prosta obsługa dla mnie 9/10 pobierajcie bo warto , ten program za niedługo bedzie w jednym szeregu z Aimpem i Foobarem jesli pojdzie w tym kierunku a to dopiero wersja alpha. Działa świetnie bez żadnych zacieć ani zwiech. Dziwie się że jeszcze nie ma opinii o nim i ocena powinna pojsc dużo w górę.