Resource Hacker 5.1.8 Bulid 360

Strona główna Windows Programowanie Inne programy dla programistów
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bardzo prosta, darmowa aplikacja umożliwiająca edycję plików Win32 PE (DLL, EXE, OCX, CPL, SRC) i innych zasobów systemowych.

Resource Hacker nie posiada tak zaawansowanych opcji jak inne komercyjne programy tego typu, ale jest całkowicie darmowy, a jego funkcjonalność jest często wystarczająca do wykonania najczęstszych czynności na wyżej wymienionych plikach. Dzięki Resource Hacker użytkownik może między innymi zmieniać nazwy menu, modyfikować tekst pojawiający się w oknach dialogowych i na przyciskach, importować, eksportować, dodawać i usuwać obiekty multimedialne (kursory, ikonki, pliki AVI, GIF, JPG, WMV, MP3) itp. Dodatkowo narzędzie umożliwia również wizualną edycje okienek. Elementy na oknie można przesuwać i zmieniać ich rozmiar, poza tym użytkownik posiada spis kontrolek (przyciski, grafiki, teksty), które może umieścić na formie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Dobrze sprawdza się w swojej roli, zmienia nie tylko ikony, zmienia jeszcze pliki avi, bitmapy, i jeszcze obrazy jpg. Jeszcze można zmieniać skrypty.
Brak
ocena użytkownika
13.02.2016 10:51 • Recenzja do wersji 4.2.5

Program ten jest dobry do modyfikowania plików. Zaletą jest to, że jest darmowy, bo nie które programy tego typu są płatne. Prawidłowo zapisuje plik. Jeszcze nie zdarzyło mi się aby ten program uszkodził plik, żeby nie działał. Polecam, każdemu kto bawi się w rożne przeróbki czy to systemowe czy to aplikacje.