Resource Progress Bar Resource Progress Bar 1.3.0.44

Strona główna Windows Narzędzia Identyfikacja sprzętu i oprogramowania
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Resource Progress Bar to kolejne niewielkie i darmowe narzędzie tego autora, które tym razem przeznaczone jest do monitorowania podstawowych zasobów systemowych w naszym komputerze.

Program wyświetla na ekranie niewielkie okienko zawierające informacje o procentowym użyciu takich zasobów jak procesor, pamięć RAM, dysk twardy oraz połączenie sieciowe. Pozycja wspomnianego okienka może być dowolnie zmieniania, a nawet może ono być całkowicie ukryte i w razie potrzeby przywrócone z poziomu ikonki w zasobniku systemowym. Resource Progress Bar przydać się możne podczas różnego typu konfiguracji czy instalacji nowego oprogramowania na komputerze.

Narzędzie rozpowszechniane jest w formie przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji i program gotowy jest do działania tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!