Restore Point Creator Restore Point Creator 7.1 Build 2

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Restore Point Creator to niewielkie, ale użyteczne narzędzie przeznaczone do zarządzania punktami przywracania systemu Windows XP/Vista/7/8. Daje ono użytkownikowi pełną kontrolę nad już dostępnymi i tworzonymi w przyszłości punktami przywracania, umożliwiając wygodną ich obsługę oraz przywracanie ustawień komputera na bazie jednego z nich.

Punkty przywracania systemu to mechanizm doskonale znany użytkownikom systemów Windows XP i nowszych. Są one niczym innym jak tzw. snapshotem systemu z danego dnia, które posłużyć mogą do przywrócenia systemu do pierwotnego stanu np. podczas występowania problemów po instalacji nowego oprogramowania lub sterowników do urządzeń. Pomimo wielu ich niewątpliwych zalet system Windows sam w sobie oferuje bardzo ograniczone narzędzia do zarządzania nimi.

Złotym środkiem dla posiadaczy wymienionych wcześniej systemów operacyjnych jest narzędzie Restore Point Creator. Daje ono nam możliwość wygodnego tworzenia, usuwania, przeglądania punktów przywracania systemu, jak również cofanie przy ich użyciu wprowadzonych w systemie zmian. Program pozwala także definiować przestrzeń dyskową przeznaczoną na przechowywanie punktów przywracania oraz tworzyć/usuwać je zgodnie z wyznaczonym przez użytkownika harmonogramem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!