Restore Point Creator 7.1 Build 2

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Restore Point Creator to niewielkie, ale użyteczne narzędzie przeznaczone do zarządzania punktami przywracania systemu Windows XP/Vista/7/8. Daje ono użytkownikowi pełną kontrolę nad już dostępnymi i tworzonymi w przyszłości punktami przywracania, umożliwiając wygodną ich obsługę oraz przywracanie ustawień komputera na bazie jednego z nich.

Punkty przywracania systemu to mechanizm doskonale znany użytkownikom systemów Windows XP i nowszych. Są one niczym innym jak tzw. snapshotem systemu z danego dnia, które posłużyć mogą do przywrócenia systemu do pierwotnego stanu np. podczas występowania problemów po instalacji nowego oprogramowania lub sterowników do urządzeń. Pomimo wielu ich niewątpliwych zalet system Windows sam w sobie oferuje bardzo ograniczone narzędzia do zarządzania nimi.

Złotym środkiem dla posiadaczy wymienionych wcześniej systemów operacyjnych jest narzędzie Restore Point Creator. Daje ono nam możliwość wygodnego tworzenia, usuwania, przeglądania punktów przywracania systemu, jak również cofanie przy ich użyciu wprowadzonych w systemie zmian. Program pozwala także definiować przestrzeń dyskową przeznaczoną na przechowywanie punktów przywracania oraz tworzyć/usuwać je zgodnie z wyznaczonym przez użytkownika harmonogramem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bogdan_G   19 #8 31.07.2016 00:46

@Grandalf: Dzięki, ale w JetClean tworzę punkty przywracania, w ccleaner usuwam które chcę, - a żeby było śmieszniej, to nawet w spacesniffer można je usuwać i w everything... https://s31.postimg.org/zcq8erc4r/001518.jpg
Do tego mam pobierać clienta frameworka 4.0? A niedoczekanie.

Autor edytował komentarz w dniu: 31.07.2016 00:49
Grandalf   7 #7 31.07.2016 00:03

@Bogdan_G: Ostatnia wersja wspierająca Windows XP to 4.1 Build 5. Do pobrania ze strony producenta http://www.toms-world.org/blog/restore_point_creator

Bogdan_G   19 #6 12.04.2016 02:35

Na stronie producenta pisze:
Limitations on Windows XP include the inability to delete System Restore Points, Windows XP doesn’t support this ability.
System Requirements: Microsoft .NET Framework v4.0
I co mi po tym programie na XP?

guiness   4 #5 17.06.2015 14:33

@MarcusVite (niezalogowany): Program zbiera w jednym miejscu kilka przydatnych ustawień. Pytasz czy działa, co znaczy, że go nawet nie uruchomiłeś. No, ale na prymitywną krytykę cię stać... Po komentarzu widać kto tu jest opóźniony...

  #4 13.06.2015 18:26

@timarth: To prawda. Pytanie , czy to działa i ten Parkinson. To nazwisko, czy opóźniony żart !?

timarth   3 #2 11.05.2014 22:19

Nie widzę sensu instalowania tego programu. Jedynym przydatnym elementem jest zaawansowane planowanie tworzenia punktów przywracania, reszta jest ogólnie dostępnymi narzędziami systemowymi pod zbędnymi przyciskami w interfejsie programu.

Bogdan_G   19 #1 18.01.2014 10:24

Żeby to było po polsku, ale tak dobrze nie jest. Gdyby było do tego spolszczenie, do ogarnięcia dla wszystkich, to można zalecać ten program. W ccleaner można dowolnie zarządzać punktami przywracania. Dodatkowy punkt przywracania w systemie, zawsze można utworzyć. Także np w programie JetClean jest możliwość utworzenia punktu przywracania. W systemowych ustawieniach przywracanie, można ustawić, ile procent dysku mogą zajmować punkty przywracania.

Autor edytował komentarz.