r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Retina WiFi Scanner - sprawdź czy nie jesteś w sieci

Strona główna Aktualności

Firma eEye Digital Security opublikowała bezpłatną wersję narzędzia Retina Network Security Scanner. Retina WiFi Network Security Scanner to narzędzie, które służy do skanowania sieci bezprzewodowych. Pozwala między innymi na wykrycie i zlokalizowane bezprzewodowych punktów dostępowych oraz na zlokalizowanie wszystkich użytkowników korzystających z sieci WiFI. Dzięki Retinie uzyskamy informacje na temat dostępnepności publicznej punktu dostępowego. Poza tym program udostępnia istotne informacje dotyczące sieci i sprzętu. Możliwości Retiny wykraczają znacząco poza funkcjonalność oferowaną w tym zakresie przez mechanizmy wbudowane w system Windows. Program generuje także czytelne raporty z przeprowadzoncyh testów.

Obecnie, kiedy to wciąż powstają nowe punkty dostępowe, program jest bardzo przydatny dla wszystkich posiadaczy urządzeneń WiFi. Zapraszamy do pobierania bezpłatnej wersji w dziale: PROGRAMY -> Narzędzia -> Narzędzia internetowe i administracyjne.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.