r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Retro Shot - 80s Arcade Puzzle 1.3

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe

Retro Shot - Pinball Puzzle to jedna z tych gier, które wyglądają niepozornie, ale gdy zacząć grać, okazać się może, że kilka godzin zabawy minęło niepostrzeżenie.

Galeria programu

W grze naszym zadaniem jest sterować kulką, a ruchy są podobne do tych znanych np. z flipperów. Flipperowo wyglądają też plansze, na których przyjdzie nam rywalizować. Sterując kulką za pomocą laserowego wskaźnika, musimy zdobyć wszystkie widoczne na planszy złote monety. Mamy na to określoną liczbę ruchów, co sprawia, że nie tylko siła w Retro Shot się liczy, ale także logiczne myślenie. Wszystko dzieje się w fantastycznej, nieco kosmicznej scenerii, do której nawiązuje też robot - doradca, który opisuje kolejne tutoriale mające ułatwić nam rozgrywkę. Całości dopełnia intrygująca, świetnie brzmiąca muzyka elektroniczna.

Im wyżej w grze zajdziemy, tym więcej nowych kulek będziemy mieli do dyspozycji. Mają one dodatkowe możliwości, np. w sterowaniu, ale plansze też stają się trudniejsze. Gdy zechcemy sprawdzić nasze siły w rywalizacji ze znajomymi, możemy zalogować się w Retro Shot za pomocą konta na Facebooku. To pozwoli też zapisywać nasze wyniki online. Z gry skorzystamy zarówno na iPhone'ach, jak też na iPadach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.