r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Retro ThinkPad zaprezentowany: Lenovo łączy klasykę z nową specyfikacją

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Po wycieku zdjęcia przedstawiającego Retro ThinkPada, przyszedł moment na oficjalne potwierdzenie tych informacji. Firma Lenovo na wydarzeniu odbywającym się w Japonii przedstawiła limitowany laptop ThinkPad Anniversary Edition 25, który łączy retro rozwiązania z nowymi podzespołami.

Nowy laptop powstał z okazji 25 lat marki ThinkPad, w latach 1992-2005 należącej do IBM, później przejętej przez Lenovo. Laptopy z tej linii słynęły z wysokiej jakości i funkcji skierowanych dla biznesowego klienta. Wybrane funkcje znalazły się również w jubileuszowej edycji – 7-rzędowa klawiatura ThinkPad Classic, dedykowane przyciski regulacji głośności, wskaźniki statusu i wielokolorowe logo na klapie.

r   e   k   l   a   m   a

Wzornictwo i wybrane funkcje nawiązują do klasycznych laptopów ThinkPad, ale już pod względem specyfikacji mamy do czynienia z nowym urządzeniem. ThinkPad Anniversary Edition 25 został wyposażony w procesor Intel Core i7-7500U, kartę graficzną NVIDIA GeForce 940MX, 16 GB RAM i dysk SSD o pojemności 512 GB. Obraz będziemy oglądać na 14-calowym dotykowym wyświetlaczu Full HD. Tak, ten biznesowy laptop posiada dotykowy ekran. Całość działa pod kontrolą Windows 10

ThinkPad Anniversary Edition 25 pojawi się w ograniczonej liczbie sztuk i będzie dostępny w wybranych krajach. Został wyceniony na 1899 dolarów.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.