Revealer Keylogger Free Revealer Keylogger Free 2.09

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Revealer Keylogger Free to bezpłatne narzędzie typu keylogger (oprogramowanie szpiegujące) do monitorowania i rejestrowania informacji o aktywności użytkownika na komputerze. Pozwala ono w łatwy sposób gromadzić dane o np. uruchamianych w systemie Windows aplikacjach, wpisywanych przy użyciu klawiatury znakach itp.

Program bazuje na zaawansowanych algorytmach i technikach przechwytywania danych, pozwalających na skuteczne rejestrowanie większości czynności wykonywanych przez użytkownika na komputerze. Z jego pomocą stworzymy listę aplikacji i gier uruchamianych przez daną osobę w określonym czasie. Umożliwia ono również zapisywanie wszelakiego rodzaju znaków (w tym haseł) wpisywanych przez użytkownika w różnego rodzaju programach. Korzystając z Revealer Keyloggera Free podejrzymy np. rozmowy naszych współużytkowników komputera prowadzone przy użyciu wielu popularnych komunikatorów typu Skype, Facebook, GTalki itd. Logi programu zapisane mogą być do plików HTML.

Poza dostępną tutaj darmową edycją producent udostępnia również wersję płatną oznaczoną jako Pro. Pozwala ona dodatkowo tworzyć zrzuty ekranu, ukrywać program na liście procesów, a także informować użytkownika o aktywności na komputerze w trybie online poprzez serwery FTP lub pocztę e-mail.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!