Revelade Revolution 1.0.5

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Revelade Revolution to propozycja dla fanów "starej szkoły" stanowiąca jednocześnie odpowiedź na to, jak wyglądałoby przeniesienie współczesnej serii Left 4 Dead w czasy świetności Quake’a.

W przyszłości opracowywany w tajemnicy wirus Revelade wymyka się spod kontroli, a ludzie na całym świecie zamieniają się w jęczące potwory żądne krwi. Grupa odpornych postanawia się poświęcić i walczyć z nieumarłymi za całą ludzkość.

Produkcja oferuje szereg opcji rozgrywki. Podstawowy to Survival, w którym stawiamy czoła coraz liczniejszym i trudniejszym do zwalczenia falom zombiaków starając się utrzymać przy życiu najdłużej jak to tylko możliwe. Nie mogło również zabraknąć zabawy w trybach: Free for all - walka każdego z każdym bez względu na okoliczności oraz przynależność do danej grupy, Infection - role się odwracają, to my próbujemy zaciągnąć znajomych i przyjaciół na stronę upiorów, Capture the flag czyli klasyczna bieganina z flagą przeciwnika oraz Assault, gdzie staniemy do rywalizacji o konkretne terytorium.

Za zabitych otrzymujemy punkty, które następnie pożytkujemy na ulepszenie oręża czy wezwanie odpowiedniego wsparcia. Twórcy gry oddają do naszej dyspozycji spory arsenał (strzelba, karabin, granatnik, miotacz płomieni, rakietnica, snajperka czy kusza), a niemal każda broń ma alternatywny model wystrzału. W niektórych trybach rozgrywkę dodatkowo urozmaica podział na klasy postaci: atakujący, obrońca, medyk i cichy morderca.

Choć oprawa jest mocno kanciasta, to trzeba przyznać, że gra bardzo wciąga, a dzięki wysokiemu dynamizmowi akcji i zastosowanemu efektowi zaskoczenia z pewnością przypadnie do gustu wielu graczom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 18.06.2013 14:16

Ja tą grę mam z CD-Action z zakładki freeware. Ta gra mi się na prawdę spodobała! Moja ocena to 9/10.

  #5 02.06.2013 15:21

Już to gdzieś widziałem. Była sobie kiedyś gierka o nazwie "Z-Cube". Miała tylko jedną mapę "factory", to ta ze screena w galerii(łatwo poznać). Lecz tamta mapa miała więcej elementów (bramy, samochody, teleporty, itp). Zasady gry identyczne.
Czy ta gra to jej nowa wersja ?

  #4 01.06.2013 18:31

@romanser no to z prawej masz linki bezpośrednie... (32-bit w tym przypadku tylko)

  #3 01.06.2013 05:17

Byle jaki ten program do ściągania pliku zdejmuje 60% a potem kicha "dobre programy nie reformowalne?"

Karol10081983   5 #2 31.05.2013 21:22

Czy w w/w grze są mapy tylko do gry w pojedynkę czy także lub tylko do gry w sieci?

saturno   12 #1 31.05.2013 19:55

Gra dostępna jest również na Linuksa: http://sourceforge.net/projects/rrevolution/files/RR%20Linux/