r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Revelade Revolution na weekend

Strona główna AktualnościROZRYWKA

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Revelade Revolution - prawdziwą gratkę dla fanów "starej szkoły" stanowiącą jednocześnie odpowiedź na to, jak wyglądałoby przeniesienie współczesnej serii Left 4 Dead w czasy świetności Quake’a.

W przyszłości opracowywany w tajemnicy wirus Revelade wymyka się spod kontroli, a ludzie na całym świecie zamieniają się w jęczące potwory żądne krwi. Grupa odpornych postanawia się poświęcić i walczyć z nieumarłymi za całą ludzkość.

Produkcja oferuje szereg opcji rozgrywki. Podstawowy to Survival, w którym stawiamy czoła coraz liczniejszym i trudniejszym do zwalczenia falom zombiaków starając utrzymać się przy życiu najdłużej jak to tylko możliwe. Nie mogło również zabraknąć zabawy w trybach: Free for all - walka każdego z każdym bez względu na okoliczności oraz przynależność do danej grupy, Infection - role się odwracają, to my próbujemy zaciągnąć znajomych i przyjaciół na stronę upiorów, Capture the flag czyli klasyczna bieganina z flagą przeciwnika oraz Assault, gdzie staniemy do rywalizacji o konkretne terytorium.

r   e   k   l   a   m   a

Za zabitych otrzymujemy punkty, które następnie pożytkujemy na ulepszenie oręża czy wezwanie odpowiedniego wsparcia. Twórcy gry oddają do naszej dyspozycji spory arsenał (strzelba, karabin, granatnik, miotacz płomieni, rakietnica, snajperka czy kusza), a niemal każda broń ma alternatywny model wystrzału. W niektórych trybach rozgrywkę dodatkowo urozmaica podział na klasy postaci: atakujący, obrońca, medyk i cichy morderca.

Choć oprawa jest mocno kanciasta, to trzeba przyznać, że gra bardzo wciąga, a dzięki wysokiemu dynamizmowi akcji i zastosowanemu efektowi zaskoczenia z pewnością przypadnie do gustu wielu graczom.

Grę Revelade Revolution można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> FPS.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.