r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Reverb for Amazon Alexa 2.0.2

Strona główna Mac Akcesoria Inne akcesoria

Reverb to prosta aplikacja, pozwalająca korzystać z Alexy – głosowej asystentki Amazonu. Aplikacja wymaga logowania na konto Amazon, skąd pobiera informacje kontekstowe.

Reverb wykorzystuje Alexę v2, która wprowadziła obsługę odliczania, alarmów, odtwarzania audiobooków i tym podobnych. Na Macu Alexa może ustawiać przypomnienia, sterować głośnością i odtwarzaniem muzyki, podawać wyniki obliczeń i odpowiedzi na pytania, a także sterować niektórymi urządzeniami domowymi (WeMo, Philips Hue i inne). Asystentka integruje się też z różnymi aplikacjami.

Alexa niestety nie mówi po polsku i nie wszystkie jej funkcje sa dostępne w naszym kraju.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Reverb, czyli Alexa jako aplikacja na Androida, iOS-a i macOS-a. Czy okaże się lepsza od Siri?

27
20.02.2017  •  Maciej Olanicki

Alexa przebojem skradła tegoroczne targi CES – jej implementacje na różnej klasy urządzeniach zaprezentowała większość liczących się producentów. Sami wielokrotnie mieliśmy okazję przekonać się, że jest to dziś jeden z najbardziej zaawansowanych asystentów, zaś dokonać samodzielnej implementacji, choć nie bez ograniczeń, można dokonać samemu. Przykładem może być dostępna na Androida, macOS-a i iOS-a aplikacja Reverb, dzięki której – po zalogowaniu się do konta Amazon – można korzystać z lwiej części możliwości asystentki Amazonu. Na macOS-ie konieczne jest wywołanie asystentki kliknięciem (a…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.