Revo Uninstaller Revo Uninstaller 2.2.5

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Narzędzie przeznaczone do usuwania niechcianych aplikacji zainstalowanych w systemie.

To co wyróżnia Revo Uninstaller od wbudowanego apletu "Dodaj/Usuń programy" oferowanego w Windows, to przede wszystkim szybkość działania i kilka dodatkowych narzędzi uzupełniających deinstalację aplikacji. Wśród nich znaleźć można menadżer Auto-Startu systemowego, funkcję usuwania zbędnych plików pozostawionych po instalacji programów, czyszczenia historii przeglądarek, pakietu Office oraz opcję bezpowrotnego kasowania plików i folderów.

Kolejną ciekawą opcją oferowaną przez Revo Uninstaller jest tzw. tryb łowcy, dzięki któremu aplikacja jest w stanie sama rozpoznać, po wskazaniu ikonki jakiegoś programu, w jaki sposób go odinstalować.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prost w obsłudze, darmowy, skuteczny
póki co nie widzę
ocena użytkownika
08.05.2020 12:49 • Recenzja do wersji 2.1.1

POBRAŁEM TEN PROGRAM Z OFICJALNEJ STRONY. https://www.revouninstaller.com/
Program jest świetny, dwa razy uratował mi rzyć..e :) Za pierwszym nie mogłem pozbyć się usługi jakiegoś programu z procesów (nie pamiętam jego nazwy), za drugim razem pozbyłem się wszystkich resztek po programie avast. Ten antywirus zgłupiał po prawdopodobnym konflikcie z antycheatem VANGUARD w wersji beta gry VALORANT. Antycheat na chwilę obecną ma za duże uprawnienia (na poziomie antywirusa) i zdarza mu się wyłączyć bez pozwolenia różne procesy, jak program obsługujący chłodzenie komputera. https://www.reddit.com/r/VALORANT/comments/gek5rm/vanguards_needs_to_ask_permission_to_disable_a
W każdym razie avast nie chciał załadować mi swojego UI. Znaczy to tyle że nie miałem prawie żadnej kontroli nad nim. Pisało że mimo braku UI sam antywirus działa w co wątpię. Reinstalacja nie pomogła, problem występował nadal. Użyłem więc Revo z zaawansowanym skanem po deinstalacji i usunąłem wpisy rejestru avasta wraz z plikami po nim pozostałymi. Zainstalowałem następnie program ponownie. WSZYSTKO DZIAŁA.
Podsumowując, sztossssss.

Prosty w obsłudze, nie rozwala systemu, wybór stopnia ingerencji, menedżer autostartu
Blokuje na dłużej pulpit przy całodyskowym czyszczeniu śladów
ocena użytkownika
17.04.2020 13:29 • Recenzja do wersji 2.1.1

Program bardzo dobry dla tych, którzy czują, że mają za dużo śmieci po systemowym 'Dodaj/Usuń', ale boją się grzebać głęboko w bebechach systemu. Wskazujemy ikonę programu z listy i potwierdzamy, że chcemy go usunąć. Żadnego plątania się po ścieżkach do plików. Przy czyszczeniu możemy wybrać, czy chcemy najbezpieczniejszą wersję, czy też jesteśmy gotowi na ewentualne naprawy. Przy wersji bezpiecznej jeszcze nie zdarzyło mi się rozwalić systemu. Po czyszczeniu warto zajrzeć do Kosza, bo tam zazwyczaj lądują zbędne foldery. Funkcja Autostartu pozwala natomiast wygodnie ogarnąć te wszystkie okienka wyskakujące po włączeniu sprzętu. Program zapewnia również dostęp do innych narzędzi do zarządzania systemem. Minusem jest dla mnie zachowanie programu przy czyszczeniu śladów z całego dysku - na czas tej operacji pozostaje na wierzchu, nie dając się zminimalizować, a zazwyczaj chwilę takie czyszczenie trwa. W tym układzie pozostaje nam dobierać się do pulpitu okrężną drogą, przez programy typu Q-Dir lub skróty.