Revo Uninstaller Revo Uninstaller 2.1.1

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Narzędzie przeznaczone do usuwania niechcianych aplikacji zainstalowanych w systemie.

To co wyróżnia Revo Uninstaller od wbudowanego apletu "Dodaj/Usuń programy" oferowanego w Windows, to przede wszystkim szybkość działania i kilka dodatkowych narzędzi uzupełniających deinstalację aplikacji. Wśród nich znaleźć można menadżer Auto-Startu systemowego, funkcję usuwania zbędnych plików pozostawionych po instalacji programów, czyszczenia historii przeglądarek, pakietu Office oraz opcję bezpowrotnego kasowania plików i folderów.

Kolejną ciekawą opcją oferowaną przez Revo Uninstaller jest tzw. tryb łowcy, dzięki któremu aplikacja jest w stanie sama rozpoznać, po wskazaniu ikonki jakiegoś programu, w jaki sposób go odinstalować.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Skuteczny, szybki, dokładny, prosty w obsłudze z wieloma dodatkowymi narzędziami. DARMOWY.
Chyba nie ma.
ocena użytkownika
15.09.2016 20:42 • Recenzja do wersji 2.0

Wersja 2.0 jest nieporównywalna z jej poprzedniczką, tą 1.95 ma dużo więcej funkcji. Co ważne jest po polsku!. Można śmiało wykorzystywać wszystkie nowe funkcje bez obawy o błędne własne tłumaczenie. Nawiasem mówiąc chciałem podziękować tłumaczom tego programu za doskonałą pracę. Polskie tłumaczenie poprawia mi znajomość technicznego języka angielskiego. Same plusy. Nowa wersja Revo odinstalowuje wszystko jak leci. Nie zauważyłem złego wpływu na system Windows. Na razie nie spotkałem programu, któremu by nie dał rady. Co ważne, u mnie Revo nie gryzie się z innymi programami. Potwierdzam co pisze Juta, jest bardzo dobrym zamiennikiem systemowego Dodaj/Usuń programy, a może i lepszym, ponieważ Revo daje możliwość głęboko poszerzonego odinstalowania niechcianego programu. Mogę przy tym zobaczyć jakie zapisy usuwanego programu są kasowane.

Darmowy, prosty w obsłudze, dodatkowe narzędzia.
W zasadzie brak.
ocena użytkownika
08.03.2016 10:30 • Recenzja do wersji 1.95

Używam go od dawna. Dobry program nawet dla początkujących użytkowników. Jest banalnie prosty w użytkowaniu, ma dodatkowe opcje typu auto-start i w miarę skutecznie odinstalowywuje wskazane programy. Jest to moim zdaniem bardzo dobry zamiennik systemowego Dodaj/Usuń programy. Polecam.