Rewizor GT 1.53 SP2 HF2

Strona główna Windows Firma Programy finansowo-księgowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Rewizor GT to system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych. Rewizor GT posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania planami kont i rozrachunkami poprzez dekretację i księgowanie do obsługi środków trwałych.

Systemem bazy danych zastosowanym w programach linii InsERT GT jest Microsoft SQL Server 2008 R2, który w bezpłatnej wersji Express Edition jest dostarczany wraz z systemem.

Uwaga!

  1. Wersja testowa zawiera wszystkie programy z linii GT, tj. Subiekt, Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant, Kasiarz i Gestor, a także sterowniki urządzeń zewnętrznych oraz serwer baz danych Microsoft SQL Server 2008 R2.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

niezbyt trudny
niedopracowane rozrachunki, brak naliczania róznic kursowych od sald kredytowego gdy kredyt w rach. bieżacym
ocena użytkownika

Kiepskie są rozrachunki w tym programie, wystarczy ze mamy opóźniona fakturę w księgowaniu i już się nie zgadza obrotówka z rozrachunkami, takie małe "dziwadło" powstaje robisz wszystko dobrze a wychodzi źle :) jakoś udało mi się to obejść ale pracowałam na wielu programach i nic takiego mi się nie trafiło.
Druga sprawa to takie "oszustwo" producenta programu bo pisze ze liczy różnice kursowe, nawet jest taka informacja na płycie szkoleniowej ale jak na saldo na koncie rach. bankowego na koniec dnia wychodzi na "-" bo jest kredyt w rach. bieżącym to już żadnych różnic od środków pieniężnych nie policzy.
Właściciel programu udaje ze o niczym nie wie choć zgłaszałam to już kilka razy, zero odzewu.
Mechanizm do liczenia tego ( ponieważ operacji na koncie bankowym walutowym mam bardzo dużo) zrobiła mi firma Atisoft z Warszawy G.Reguła.

19.10.2016 23:43 | Recenzja do wersji 1.43 HF1
tani
dużo klientów pracuje na subiekcie, łatwo o integrację
ocena użytkownika

Pracowaliśmy wcześniej na Rachmistrzu, teraz na Rewizorze. Większość spraw w firmie załatwiamy choć program nie jest doskonały.
Myślimy o przesiadce na Symfonię FK (link gdyby ktoś nie znał http://sklep-symfonia.pl/index.php/informacja/33/system-symfonia)
Znajomi namawiają mnie do przesiadki od dłuższego czasu. Zobaczymy jak zamkniemy rok finansowy i pomyślimy o zmianach :)

01.10.2013 22:57 | Recenzja do wersji 1.33 SP1

Komentarze

0 nowych
  #46 28.06.2018 00:10

czy ktoś wie dla czego nie da się rewizora zainstalować

  #45 12.10.2016 11:33

@Kalinka-R (niezalogowany): Sprawdziłem, odhaczyłem jest OK.

  #44 28.09.2016 15:29

Na pewno jest to przyjaźniejszy program niżeli niektóre, aczkolwiek brakuje mi w nim paru ważnych funkcji. No ale to szczegół. Wady jakieś ten program ma, dla każdego coś innego. Aczkolwiek radziłabym jeszcze spojrzeć na konkurencję. Zbliżony jest np. Systim ( http://www.m-faktury.pl) i o niebo lepiej mi się na nim pracuje bo jest czysty, prosty w obsłudzę. Naprawdę spoko i polecam.

  #43 28.03.2016 20:12

@eeela (niezalogowany): "czy ktoś wiej jak zaimportować wyciagi bankowe do rewizora?"
sprawdź emSzmala - ona ma taką funkcję w swoich pluginach

Subversive   11 #42 16.02.2016 18:49

@Shaki81: A widzisz... Mój szef narzeka, że aktualizacje są aż za często i marnujemy czas na poprawki zamiast pracować. Jeśli chodzi o pomoc techniczną - może być lepiej. Interfejs przy korekcie kosztów przeterminowanych potrafił wyświetlić komunikat w stylu: "brak listy". Trzeba było podłubać w ustawieniach w rejestrze systemowym aby przedłużyć czas potrzebny na stworzenie tabeli. Ideał to to nie jest ale da się do niego przyzwyczaić ;-)

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #41 13.02.2016 19:49

Jak nie przepadam za systemem instertu (ciężki interfejs, brak aktualizacji orz tragiczna pomoc techniczna) to jednak w niewielkim stowarzyszeniu, gdzie jest około 20 pracowników działa on bezproblemowo i operatorzy Rewizora chwalą sobie.

  #40 23.01.2016 08:52

Od 15 lat prowadzę biuro rachunkowe i pracuję na jednej grupie programów Insert, od uproszczonej księgowości po pełną, kadry i płace dla firm zatrudniających po 150 osób oraz CRM. I nikt nie przekona mnie do zmiany na Symfonie, na której pracowałam i nadal u jednego z klientów działam, na Optimę, którą właśnie jeden z moich klientów ma zamiar uruchomić. To już Simple w wersji DOSowskiej był lepszy od tych 2 systemów.

sk_ognik   1 #39 23.12.2014 13:41

Serdecznie dziękujemy Państwu za pozytywne komentarze dotyczące programu OGNIK. Zauważamy je i mobilizują nas one do dalszej pracy nad OGNIKIEM.
Dziękujemy również za te mniej pochlebne – zwykle dodane przez „mróweczki” wynajęte przez konkurencję. Dzięki nim wiemy, że OGNIK stał się zauważalny na Polskim rynku.
Korzystając z Państwa obecności na tym forum na nowy 2015 rok Życzymy:
Naszym Klientom - zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku pełnego nowych ambitnych wyzwań i satysfakcji z ich realizacji.
Naszym Kontrahentom – sukcesu i satysfakcji ze współpracy i realizacji założonych planów.
Naszym Konkurentom – zrównoważonego rozwoju i opartego o zasady fair play współzawodnictwa w dostarczaniu Klientom coraz lepszych narzędzi w ich codziennej pracy.
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku Życzy Zespół OGNIKA

  #38 15.11.2013 10:54

@Subversive: Mam 15 letnie doświadczenie w średniej wielkości biurze księgowym (zatrudniamy 7 osób) i "przeszedłem" chyba wszystkie programy dostępne na rynku, albo u siebie w biurze, albo u klientów. Po doświadczeniach z "serwisem" którego nie ma w RAKSIE, cenami aktualizacji z kosmosu w SYMFONII i innych średnio przyjemnych przygodach z oprogramowaniem "czołowych" producentów zacząłem kopać głębiej i szukać alternatywy wśród mniej znanych programów. Teraz od prawie 8 lat używam trzech programów: SKP firmy z Legnicy do KPiR - 0 problemów (ceny średnie - dobry serwis), OGNIK-a firmy z Zakopanego do pełnej księgowości małych firm - 0 problemów (tanio i zwykle natychmiastowy serwis) i OPTIMY do KH dużych firm (chociaż nie bez problemów z serwisem, ale dało się przeżyć).

Myślę, że podobne poszukiwania powinien przeprowadzić każdy, kto na poważnie traktuje swoją firmę/biuro. Jest naprawdę dużo programów spoza "czołówki" robionych przez małe firmy, gdzie troska o klienta jest znacznie większa.
Pozdrawiam
justJack

  #37 29.06.2013 17:42

Program nie jest najgorszy. Ja swój kupiłem w sklepie http://sklep-insert.pl . Polecam się skontaktować ze sprzedawcą i trochę potargować, przy większych zakupach śmiało schodzą z ceny. Sam program wygląda trochę cukierkowo jak wszystkie InsERTu. Do mnie to nie przemawia ale jest przede wszystkim tani i robi to co ma robić. Czego chcieć więcej?

  #36 10.02.2013 11:48

Witam,
mam problem, który, jak się okazuje, ma wielu..zainstalowałam dem próbne,ale nie mogę nic zrobić, bo program wymaga hasła, a użytkownikiem jest jakiś "ss".. pikazuje sie informacja, że nie mam uprawnień.hmm. co robić. już raz wyrzuciłam ten program i odinstalowałam wszystkie SQL-e, bo tak mi ktoś radził, jednak bez skutku? Jeśli ktoś miał taki problem i sobie poradził, to proszę o podpowiedź:)

  #35 21.11.2012 15:17

czy ktoś wiej jak zaimportować wyciagi bankowe do rewizora?

  #34 25.09.2012 13:00

Witam.mam problem chodzi o to ze zainstalowalam rewizora,ale wyskauje mi blad polaczenia i nie mam pojecia co zrobic poniewaz ta kategoria nie jest moja mocna strona a musze ten program uruchomic jak najszybciej.Prosze o pomoc !mam windowsa xp

  #33 28.06.2012 21:28

Niestety dzisiaj przekonałam sie,że program Rewizor nie jest idealny. Przez 4h wprowadzałam wyciąg bankowy i podczas próby zapisania wyświetlił sie komunikat o braku mozliwości zapisania. Zadzwoniłam do obsł.technicznej Insetu i Pan stwierdził, ze nie da sie zapisać bo widocznie była strata połaczenia z bazą danych (uświadamiajac mnie, ze baza danych nie jest cały czas otwarta i ze za obsł. bazy danych odpowiada Microsoft.... notabene mój program księgowy Rewizor to nie wersja internetowa). 4 h mojej pracy poszły do kosza. czas, pieniądze i nerwy.... Było by miło gdyby klienci INSERTu byli powiadamiani kiedy te bazy danych są zamykane. Mam wielki żal, jedyne co obsługa techniczna mogła mi powiedziec to - nie da rady....

lcegielka   1 #32 21.06.2012 15:09

W takim wypadku trzeba dodać już nie pamiętam tak dokładnie jak, bo robiłem to ponad 2 lata temu, ale trzeba dodać PK (Polecenie Księgowania) W nim trzeba błędne operacje wystornować (tzn. zapisać w tej błędnej kwocie na tym samym koncie, lecz po przeciwnej stronie). Dzięki temu zabiegowi już nie ma błędnej operacji. Następnie trzeba dodać kolejne PK, a w nim prawidłowe kwoty, po prawidłowych stronach i na prawidłowych kontach.

  #31 20.04.2012 21:13

Witam,
jak można rozwiązać problem: niechcący klient zamknął sobie rok 2010 w marcu 2011, a teraz powstała konieczność wprowadzenia zmian właśnie w 2010.
Wyszło przy BO 2012, że trzeba wprowadzić zapis na dwóch kontach i jest problem - jak to rozwiązać?

Subversive   11 #30 13.04.2012 22:22

Od jakiegoś czasu pracuję na tym programie. Pomijając parę błędów/dolegliwości softu, mogę stwierdzić, że Rewizor jest OK. Wcześniej pracowałem na WAPRO WF-Fakir oraz Symfonii (kiedyś standard "uczelniany"). W porównaniu do tych dwóch programów, Rewizor GT jest bardziej rozbudowany i moim zdaniem wygodniejszy. Choć nie ukrywam, że zdarza mu się "przymulić" na niektórych operacjach (naliczanie amortyzacji, zmiana podmiotu).
Spotkałem się z opiniami, że pakiety Optima, Skarbnik i Varico KsH biją pod każdym względem oprogramowanie Inserta (elastyczność, intuicyjność, szybkość działania etc.). Niestety na żadnym z powyższych trzech nie było mi dane pracować. No może prócz Optimy, ale za krótko aby wyrobić zdanie. Ciekaw jestem czy użytkownicy mający porównanie potwierdziliby te informacje.

Pozdrawiam.

  #29 06.11.2011 20:13

Witam. na rachunkowosci w szkole polecono nam zainstalowac wersje demo REWIZORA GT i tak tez zrobilam...ale po zainstalowaniu wyskoczylo mi okno z wyborem serwera, hasłem itd. Czy ktos wie jak rozwiązać ten problem? prosze o info na maila: rachzak2@wp.pl. z góry dziekuje!

  #28 24.10.2011 14:04

Tworzymy rozwiązania ułatwiające pracę z programami lini InsERT GT. Na it-projekty.pl mamy gotowe rozwiązania, np. neoUprawnieniaPersoneluGt, neoFakturySeryjneGT, neoMagazynyPersonelu itp. Są to programy do przeprowadzania różnych konfiguracji. Przyjmujemy zlecenia na indywidualne projekty. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy.

  #27 11.10.2011 16:20

ściągnęłam cały pakiet inserta z internetu,mam parę problemów.
Pierwszy taki jak większość z Was,żądanie hasła.
Drugi to mało danych owersjach demo, a ja nie mam dostępu do Internetu,więc niepotrzebnie sciągnęłam ta wersję.moi znajomi zamawiali taką wersję demo jako płytę i nic nie mówili o żadnych hasłach ale to było rok temu.