Rewizor GT 1.56

Strona główna Windows Firma Programy finansowo-księgowe
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Rewizor GT to system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych. Rewizor GT posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania planami kont i rozrachunkami poprzez dekretację i księgowanie do obsługi środków trwałych.

Systemem bazy danych zastosowanym w programach linii InsERT GT jest Microsoft SQL Server 2008 R2, który w bezpłatnej wersji Express Edition jest dostarczany wraz z systemem.

Uwaga!

  1. Wersja testowa zawiera wszystkie programy z linii GT, tj. Subiekt, Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant, Kasiarz i Gestor, a także sterowniki urządzeń zewnętrznych oraz serwer baz danych Microsoft SQL Server 2008 R2.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

niezbyt trudny
niedopracowane rozrachunki, brak naliczania róznic kursowych od sald kredytowego gdy kredyt w rach. bieżacym
ocena użytkownika
19.10.2016 23:43 • Recenzja do wersji 1.43 HF1

Kiepskie są rozrachunki w tym programie, wystarczy ze mamy opóźniona fakturę w księgowaniu i już się nie zgadza obrotówka z rozrachunkami, takie małe "dziwadło" powstaje robisz wszystko dobrze a wychodzi źle :) jakoś udało mi się to obejść ale pracowałam na wielu programach i nic takiego mi się nie trafiło.
Druga sprawa to takie "oszustwo" producenta programu bo pisze ze liczy różnice kursowe, nawet jest taka informacja na płycie szkoleniowej ale jak na saldo na koncie rach. bankowego na koniec dnia wychodzi na "-" bo jest kredyt w rach. bieżącym to już żadnych różnic od środków pieniężnych nie policzy.
Właściciel programu udaje ze o niczym nie wie choć zgłaszałam to już kilka razy, zero odzewu.
Mechanizm do liczenia tego ( ponieważ operacji na koncie bankowym walutowym mam bardzo dużo) zrobiła mi firma Atisoft z Warszawy G.Reguła.

tani
dużo klientów pracuje na subiekcie, łatwo o integrację
ocena użytkownika
01.10.2013 22:57 • Recenzja do wersji 1.33 SP1

Pracowaliśmy wcześniej na Rachmistrzu, teraz na Rewizorze. Większość spraw w firmie załatwiamy choć program nie jest doskonały.
Myślimy o przesiadce na Symfonię FK (link gdyby ktoś nie znał http://sklep-symfonia.pl/index.php/informacja/33/system-symfonia)
Znajomi namawiają mnie do przesiadki od dłuższego czasu. Zobaczymy jak zamkniemy rok finansowy i pomyślimy o zmianach :)