r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ribbon Racer

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ribbon Racer to niezwykła zręcznościówka do złudzenia przypominająca starą, dobrą i znaną niemalże wszystkim miłośnikom gatunku Elasto Manię.

Gra, w porównaniu do swojego pierwowzoru, posiada atrakcyjniejszą oprawę graficzną, a także większe możliwości wykonywania bardziej skomplikowanych zwrotów, manewrów, trików i całych kombinacji powietrznych ewolucji. Zadaniem gracza jest zaliczenie wszystkich dostępnych układów w jak najlepszym czasie oraz zgarnięcie wszystkich złotych medali.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
przemek1234   7 #3 28.01.2011 18:00

@murek:
Ściągny jest XNA Framework i nie dołączają go, bo istnieje prawdopodobieństwo, że możesz go mieć już wgranego i wtedy niepotrzebnie byś ściągał te paredziesiąt megabajtów.

  #2 21.09.2009 12:24

podany link nie jest do strony producenta - mala zmylka

  #1 18.09.2009 20:52

nic nie pobije elastomanii. duży minus już za sam instalator - ściągnąć coś, co jeszcze ściąga kolejne coś? I nawet nie ma wyboru folderu docelowego...
Konfiguracja gry sprowadza się do ustawień klawiatury i pełnego ekranu; nie ma nawet dostosowania głośności czegokolwiek, które na prawdę by się przydało przy tej muzyce.
Przyspieszenie oznaczone jest trzema kreskami, co wygląda na trzykrotną możliwość użycia. Można nawet niechcący lekko przyciśnąć klawisz turbo i koniec, tyle z tej szybkiej jazdy. Klawiszologia zbyt wymagająca, Elastomania miała w sobie prostote i to było super. Nawet grafika była lepsza niż w tej grze - samochód i platformy, też mi coś (menu to już w ogóle badziew). Elma miała klimat...
Te grę można jakoś porównać do Trackmanii, do Elastomanii niebardzo. Kiepska gra. Za wysoka ocena według mnie.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.