Ricky Carmichael’s Motocross Matchup Pro

Strona główna Windows Gry Sportowe
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ricky Carmichael’s Motocross Matchup Pro to dynamiczne, multiplayerowe wyścigi motocrossowe umożliwiające rywalizację z internetowymi konkurentami z całego świata.

Do dyspozycji zawodników oddano 5 krytych i 5 otwartych torów będących odzwierciedleniem prawdziwych aren, po których ścigali się najlepsi zawodnicy świata w sezonie 2011. Każdy z graczy ma możliwość indywidualnej, dowolnej konfiguracji parametrów jezdnych swojego motocykla, jak również ważniejszych atrybutów samego zawodnika. W celu dokonania jakichkolwiek zmian parametrów należy wpierw wykonać odpowiednie zakupy w specjalnie przygotowanym sklepie, w którym zapłacimy stosowną "walutą" sukcesywnie zdobywaną w każdym z wyścigów.

Tytuł oferuje 2 tryby rozgrywki: bezpośredniej rywalizacji w sieci oraz Praktyki, w którym nie tylko szybko zapoznamy się ze wszystkimi dostępnymi trasami, ale przede wszystkim opanujemy sztukę wykonywania skomplikowanych figur, za które również będziemy odpowiednio nagradzani.

Przechodząc przez kolejne etapy stajemy się sprawniejsi, szybsi i bogatsi w doświadczenie. Przystępujemy do zawodów z coraz lepszymi zawodnikami co powoduje, że rozgrywka staje się coraz trudniejsza, ale również bardziej ekscytująca. Smaczku grze dodaje również bogaty system osiągnięć, statystyk oraz rankingu.

Ricky Carmichael’s Motocross Matchup Pro to wciągające i bogate w szereg efektów wyścigi. Dzięki dynamizmowi rozgrywki, dobrej oprawie audiowizualnej i wysokiej grywalności tytuł z pewnością zainteresuje nie tylko fanów gier wyścigowych.

Uwaga!

  • Na stronie producenta dostępne są również wersje gry na urządzenia mobilne.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!