r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ridge Racer Slipstream na 20-lecie istnienia serii

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Namco Bandai myśli, jak dotrzeć ze swoimi grami do coraz szerszego grona odbiorców. Z jednej strony znane marki przestawia na model Free-2-Play (Tekken Revolution, SoulCalibur: Lost Swords, Ridge Racer: Driftopia), a z drugiej nie zapomina także o urządzeniach przenośnych. Popularna seria wyścigowa firmy zadebiutowała w Japonii na początku 1994 roku i blisko 20 lat później dostać mamy grę Ridge Racer Slipstream.

Poślizgamy się ponownie po torach od 19 grudnia, tak na sprzętach z iOS, jak też Androidem. Producent mówi o technologii opracowanej wyjątkowo z myślą o przenośnej zabawie. Dostaniemy do dyspozycji szereg dynamicznych trybów rozgrywki, 10 tras (plus tyle samo ich lustrzanych odbić), a swój pojazd zmodyfikujemy z użyciem wielu części, wpływających na osiągi i wygląd jednego z 12 początkowych aut. Możemy ponoć liczyć na regularne aktualizacje dzieła, w tym dodanie po premierze trybu multiplayer.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.