reklama

Ridge Racer Slipstream na 20-lecie istnienia serii

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Namco Bandai myśli, jak dotrzeć ze swoimi grami do coraz szerszego grona odbiorców. Z jednej strony znane marki przestawia na model Free-2-Play (Tekken Revolution, SoulCalibur: Lost Swords, Ridge Racer: Driftopia), a z drugiej nie zapomina także o urządzeniach przenośnych. Popularna seria wyścigowa firmy zadebiutowała w Japonii na początku 1994 roku i blisko 20 lat później dostać mamy grę Ridge Racer Slipstream.

Poślizgamy się ponownie po torach od 19 grudnia, tak na sprzętach z iOS, jak też Androidem. Producent mówi o technologii opracowanej wyjątkowo z myślą o przenośnej zabawie. Dostaniemy do dyspozycji szereg dynamicznych trybów rozgrywki, 10 tras (plus tyle samo ich lustrzanych odbić), a swój pojazd zmodyfikujemy z użyciem wielu części, wpływających na osiągi i wygląd jednego z 12 początkowych aut. Możemy ponoć liczyć na regularne aktualizacje dzieła, w tym dodanie po premierze trybu multiplayer.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić