Riff Riff 1.0

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Riff to nowa aplikacja od Facebooka. Choć wymaga od nas zalogowania się kontem Facebook, tworzy odrębną sieć społecznościową.

Do czego służy Riff? Za pomocą aplikacji możemy tworzyć wspólne nagrania wideo wraz ze znajomymi. Każdy klip jest ograniczony czasowo do kilku sekund. Kolejne osoby mogą oglądać nasze nagranie i dodawać do niego swoje materiały. Tak stworzone treści są dostępne w naszym strumieniu Riff. Dodatkowo możemy je wysłać na Facebooka, a także udostępnić w postaci adresu www za pomocą innych serwisów czy też e-maila.

Riff nie posiada żadnych rozbudowanych narzędzi edycji. Nasza rola ogranicza się do nagrania klipu (tylko przednia kamera), nadania mu tytułu i ewentualnej oceny filmów innych osób. Sporą wadą aplikacji jest brak przejrzystego samouczka oraz opisów poszczególnych elementów interfejsu.

Ciężko jednoznacznie określić zastosowanie aplikacji Riff. Zapewne tak jak w przypadku innych usług tego typu, zależy to od pomysłowości użytkowników. Aplikacja jest w pełni darmowa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!