r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rio 2016: Vinicius Run 1.1.3

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Rio 2016: Vinicius Run to jedna z gier wydanych z okazji Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku. To gra typu „bieg bez końca”, w której prowadzimy olimpijską maskotkę do stolicy Brazylii.

Po drodze trzeba przeskakiwać nad przepaściami, kłodami i unikać małp, jednocześnie zbierając medale. Po nieudanym biegu można rozpocząć rozgrywkę od początku lub kontynuować po opłaceniu tej możliwości rubinami. W dalszej części gry będzie można zbierać też różne przedmioty wspomagające, jak magnes przyciągający monety.

r   e   k   l   a   m   a

Gra jest przyjemna dla oka i powinna spodobac się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Główną postacią w grze jest maskotka Igrzysk Olimpijskich – Vinicus, będący połączeniem kilku brazylijskich zwierząt.

W grze można zalogować się na Facebooka, by śledzić osiągnięcia znajomych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Ze smartfonem do Rio: aplikacje na Olimpiadę

7
OPROGRAMOWANIE 02.08.2016 | Anna Rymsza

Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro startują lada moment. Sportowcy już są na miejscu, niektórzy wzięli udział w pierwszych rozgrywkach, a na piątek zaplanowano wielką ceremonię otwarcia. Jeśli chcecie śledzić wyniki albo pokazać, że kibicujecie, polecam kilka aplikacji. Kalendarz i wyniki Trudno śledzić całe Igrzyska i wszystkie dyscypliny, dlatego też na początek polecam proste aplikacje, podające na bieżąco wyniki i klasyfikację medalową. Zacząć wypada od Rio 2016 dla Androida i iOS – oficjalnej aplikacji olimpijskiej, w której znajduje się kalendarz rozgrywek oraz tabela medalowa i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.