Rio Calendar 2016 (RioCal) 1.0

Strona główna iOS Wiadomości Wiadomości sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

RioCal doda do kalendarza godziny wydarzeń sportowych podczas Olimpiady w Rio, z uwzględnieniem różnic w strefach czasowych.

Aplikacja pozwala synchronizować wydarzenia z podziałem na dyscypliny sportowe lub ulubionych reprezentacji w sportach drużynowych. Kalendarze można „przepisać” do aplikacji systemowej lub tylko dodać do ulubionych w RioCal. Co ciekawe, w kalendarzu na żywo będą umieszczane wyniki i informacje o zdobytych medalach, jest to więc bardzo oszczędny sposób śledzenia Igrzysk Olimpijskich.

RioCal prezentuje kompletny kalendarz olimpijskich rozgrywek i nie pomija żadnego sportu. Jeśli jest to możliwe, aplikacja informuje także o udziale konkretnych sportowców w zawodach.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Ze smartfonem do Rio: aplikacje na Olimpiadę

7
02.08.2016  •  Anna Rymsza

Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro startują lada moment. Sportowcy już są na miejscu, niektórzy wzięli udział w pierwszych rozgrywkach, a na piątek zaplanowano wielką ceremonię otwarcia. Jeśli chcecie śledzić wyniki albo pokazać, że kibicujecie, polecam kilka aplikacji. Kalendarz i wyniki Trudno śledzić całe Igrzyska i wszystkie dyscypliny, dlatego też na początek polecam proste aplikacje, podające na bieżąco wyniki i klasyfikację medalową. Zacząć wypada od Rio 2016 dla Androida i iOS – oficjalnej aplikacji olimpijskiej, w której znajduje się kalendarz rozgrywek oraz tabela medalowa i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy