r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rio Games 2016 - Olympian DB 1.3

Strona główna Android Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów

Olympian DB to baza wiedzy dla miłośników Olimpiad letnich i zimowych, zawierająca dane historyczne oraz plan Igrzysk Olimpijskich w Rio.

Galeria programu

Olympian DB można przeglądać według dyscypliny, reprezentacji kraju, olimpiady i tabeli medalowej. W każdej części znajdują się szczegółowe informacje o tym, w którym roku jaki wynik został osiągnięty przez którą reprezentację.

Nawigacja w aplikacji jest wygodna, choć momentami dotarcie do odpowiedniej pozycji na długiej liście wymaga sporo pracy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Ze smartfonem do Rio: aplikacje na Olimpiadę

7
OPROGRAMOWANIE 02.08.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro startują lada moment. Sportowcy już są na miejscu, niektórzy wzięli udział w pierwszych rozgrywkach, a na piątek zaplanowano wielką ceremonię otwarcia. Jeśli chcecie śledzić wyniki albo pokazać, że kibicujecie, polecam kilka aplikacji. Kalendarz i wyniki Trudno śledzić całe Igrzyska i wszystkie dyscypliny, dlatego też na początek polecam proste aplikacje, podające na bieżąco wyniki i klasyfikację medalową. Zacząć wypada od Rio 2016 dla Androida i iOS – oficjalnej aplikacji olimpijskiej, w której znajduje się kalendarz rozgrywek oraz tabela medalowa i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.