RipTiger RipTiger 4.5.4

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RipTiger to zaawansowane narzędzie służące do przechwytywania materiałów wideo z dowolnej strony internetowej, umożliwiające zapisywanie na dysku komputera klipy z takich serwisów jak YouTube, Dailymotion, Vimeo, MySpace czy Yahoo!, ale nie tylko.

Według zapewnień twórców aplikacji w odróżnieniu od konkurencyjnych rozwiązań tego typu potrafi ona przechwytywać wideo z bardzo dużą szybkością, bez utraty jakości oraz bez konieczności utrzymywania otwartej przeglądarki internetowej. Obsługuje większość formatów multimediów strumieniowych: Flash Video (zarówno HTTP i RTMP), Windows Media, Real Audio, Real Video, MPEG, QuickTime i Shoutcast, pozwalając na zapisywanie materiałów w najwyższej jakości w proporcjach 1:1.

W celu zapewnienia kompatybilności z możliwie jak największą ilością serwisów internetowych z wideo RipTiger wykorzystuje 3 zaawansowane technologie przechwytywania audio i wideo. Ponadto oferowane są funkcje pomijania reklam (lub zapisywania ich w osobnych plikach) podczas zapisu materiału wideo, filtrowania duplikatów, a także opcjonalnej konwersji do wielu popularnych formatów kompatybilnych z urządzeniami przenośnymi czy stacjonarnymi odtwarzaczami DVD.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!