RipTunes RipTunes

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

RipTunes to niewielka i darmowa aplikacja, umożliwiająca zapisywanie na dysku twardym ścieżki dźwiękowej w formacie MP3 dowolnego klipu z serwisu YouTube.

W odróżnieniu od większości narzędzi tego typu RipTunes posiada wbudowaną wyszukiwarkę materiałów wideo opublikowanych na łamach YouTube'a, pozwalającą wygodnie przeglądać zasoby serwisu bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej. Potrafi ono również wyświetlać sugestie wykonawców, których twórczość powinna przypaść nam do gustu.

Pobieranie i konwertowanie klipu do utworu muzycznego zainicjowane może być podwójnym kliknięciem odpowiedniej pozycji na liście wyników wyszukiwania. Aplikacja daje również możliwość podglądu wybranego klipu - niestety już nie bezpośrednio w programie, a po otworzeniu linku do niego w przeglądarce internetowej. Po ściągnięciu utwór umieszczany jest w bibliotece multimediów, dostępnej na zakładce Library.

Poza swoim podstawowym przeznaczeniem RipTunes umożliwia także udostępnianie linków do ulubionych klipów na naszym profilu w serwisie Facebook i Twitter oraz odtwarzanie pobranej wcześniej muzyki we wbudowanym odtwarzaczu. Na uwagę zasługuje również funkcja, dająca możliwość tworzenia z pobranych utworów dzwonków do telefonu. Użytkownik może wyciąć interesujący fragment, ustalić poziom jego głośności i zapisać go do pliku w formacie MP3 lub M4R (kompatybilnym z iPhonem).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!