Ripcord Ripcord 0.4.16

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ripcord to desktopowy klient przeznaczony do obsługi Slacka i Discorda.

Narzędzie oferuje wsparcie wyżej wymienionych usług, pozwalając na korzystanie z nich przy użyciu jednej aplikacji z kompaktowym interfejsem użytkownika. Poza wsparciem wysyłania i odbierania wiadomości tekstowych Ripcord pozwala także na czat głosowy. Jednocześnie warto dodać, że opisywany tutaj program w znikomym stopniu zużywa zasoby komputera, więc z powodzeniem może zostać zainstalowany także na starszych maszynach.

Ripcord umożliwia zalogowanie się do wielu kont i otwarcie kilku okien, dzięki czemu możemy jednocześnie prowadzić konwersacje z rozmaitymi osobami (także na więcej niż jednym monitorze). Dostępna jest funkcja dodawania wybranych kanałów do zakładek w celu szybszego uruchomienia najczęściej odwiedzanych profilów.

Co ciekawe, Ripcord oferuje funkcję zmiany rozmiaru, typu i koloru czcionki. Oznacza to, że możemy dostosować sposób wyświetlania tekstu w wiadomościach do własnych preferencji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!