r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rise of Flight na weekend

Strona główna Aktualności

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Rise of Flight - darmową edycję pełnej wersji tego tytułu umożliwiającą sprawdzenie w warunkach bojowych dwóch misternie odtworzonych cyfrowo samolotów z czasów I Wojny Światowej - SPAD 13 i Albatros D.Va.

Rosyjscy deweloperzy przy tworzeniu Rise of Flight bardzo poważnie podeszli do tematu odtwarzając z dużą precyzją realia historyczne, mapy z tamtego okresu, ale przede wszystkim modele samolotów, przy pomocy których toczone były w tamtych czasach podniebne potyczki. Wszystkie właściwości bojowe maszyn, ich wygląd, wyposażenie, uzbrojenie, model sterowania i zachowania w powietrzu zostały przywrócone z największą precyzją i poświęceniem.

Dla zwiększenia efektu realizmu gry, autorzy w znacznym stopniu unowocześnili oprawę graficzną co jeszcze bardziej pozwala wczuć się w klimat I Wojny Światowej. Przelatując nad linią zachodniego frontu możemy dostrzec z jaką precyzją i skrupulatnością twórcy oddali wygląd ówczesnych miast, wsi oraz wszelkich obiektów i zabudowań. Podobnie ma się sytuacja od strony wewnętrznej kokpitu samolotu, którym akurat przyjdzie nam pokierować. Dlatego niezbędne przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki będzie skorzystanie z trybu treningu. Drugi powód, dla którego warto tam zajrzeć to niezwykle dopracowana oprawa oraz formuła treningowa, w której nasz osobisty wykładowca przeprowadzi nas przez wszystkie podstawowe czynności jakie będziemy musieli wykonywać w trakcie gry.

r   e   k   l   a   m   a

Ponadto darmowa wersja gry posiada pełny dostęp do trybów Single Player oraz Multiplayer dla każdego modelu samolotu, pełny dostęp do trybu kariery, a także dojście do stanowisk strzeleckich w bombowcach w trybie wieloosobowym.

Rise of Flight to niewątpliwie gratka dla wszystkich fanów symulatorów lotniczych. Dzięki starannie i drobiazgowo przedstawionemu środowisku gry można pokusić się o stwierdzenie, że wyznacza ona nowe standardy wierności w stosunku do rzeczywistości jak i samego realizmu gry. Mimo, iż sama rozgrywka nie należy do najprostszych, grę można polecić nie tylko entuzjastom gatunku.

Grę Rise of Flight można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Symulatory.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.