r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Risen 3: Titan Lords potwierdzony na sierpień

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Studio Piranha Bytes już oficjalnie potwierdza Risen 3: Titan Lords, o którym to projekcie przecieki pojawiły się niedawno. Gra zadebiutuje na PC, Xboksie 360 oraz PlayStation 3 już w sierpniu tego roku. Zabierze nas w mroczny świat fantasy. Wcielimy się młodego wojownika, któremu demony zabrały duszę. Przyjdzie nam walczyć ze złem, próbując ją odzyskać, lub zatracić się w potędze mrocznej strony mocy. Wszystko zależy od gracza.

O stawanie w szranki z nadchodzącymi wielkimi grami RPG, typu Wiedźmin 3: Dziki Gon, trzeci Risen może chyba niestety zapomnieć, chociażby z uwagi na wykorzystywanie tylko lekko usprawnionej technologii znanej z poprzedniej części. Nie będzie otwartego świata, strumieniowanego na bieżąco, lecz staromodne dogrywanie kolejnych lokacji. Graficznie nie powinniśmy też z tego względu nastawiać się na rewolucję i dlatego zapewne niemiecka ekipa odpuściła sobie wydania gry na konsole nowej generacji. Producenci podkreślają jednak, że zabawy będzie co nie miara, zwłaszcza dla tych uzależnionych od penetrowania zabitych deskami dziur oraz tzw. lizania ścian, czyli włóczykijów lubiących odkrywać wszelkie poukrywane w świecie przez twórców sekrety.

Seria Risen, podobnie jak wcześniej Gothic zresztą, ma swoich miłośników i ci na pewno przymkną oko na różnorakie niedociągnięcia techniczne plus nie pierwszej już młodości silnik graficzny. Z pirackich klimatów powrócimy poza tym tutaj do twardego fantasy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.