Rising Antivirus Free Edition 23.1.68.42

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Rising Antivirus Free Edition to bezpłatny program antywirusowy przeznaczony do ochrony komputera przed wszelkimi zagrożeniami z Internetu. Aplikacja zabezpiecza system operacyjny przed groźnymi wirusami, rootkitami, koniami trojańskimi, robakami i innymi szkodliwymi aplikacjami.

Program został wyposażony w nowoczesną technologię do ochrony komputera w czasie rzeczywistym, a także w zaawansowany skaner do wykrywania i usuwania różnych szkodników. Oferuje prosty i przejrzysty interfejs oraz prostotę w obsłudze. Posiada trzy różne tryby skanowania – szybki, dowolny oraz pełny. Po ukończeniu skanowania, wyświetla szczegółową listę wykrytych zagrożeń, które następnie możemy w szybki sposób całkowicie usunąć z dysku twardego.

Oprogramowanie antywirusowe korzysta również ze specjalnej funkcji (Rising Cloud Security), uruchamiającej podejrzane pliki lub aplikacje w odizolowanym, wirtualnym środowisku, w którym dokładnie analizuje i sprawdza czy stanowią one zagrożenie dla systemu operacyjnego. Program automatycznie przechwytuje i usuwa wszystkie wirusy, w momencie wykrycia ich podczas otwierania plików lub zarchiwizowanych danych pobranych z Internetu.

Rising Antivirus sprawdza i chroni wszystkie przychodzące wiadomości wraz z dołączonymi załącznikami drogą elektroniczną, a także zapewnia bezpieczeństwo podczas przeglądania stron internetowych i przy podłączaniu nośników danych przez wyjście USB.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #179 04.05.2018 10:40

O dziwo producent Rising dba o jego częste i najnowsze aktualizacje ale sam program jest owiany tajemnicą i niepewnością

  #178 13.03.2018 10:21

Narzędzia do usuwania wirusa Sality :

Do czyszczenia zainfekowanych systemów Sality użyj dowolnego darmowego narzędzia do czyszczenia dostępnego poniżej -

http://support.kaspersky.com/viruses/disinfection/1874#block1
http://security.symantec.com/nbrt/npe.aspx?lcid=1033
http://free.avg.com/in-en/remove-win32-sality

  #177 12.03.2018 22:11

Przeglądałem różne strony również zagraniczne gdzie można pobrać Rising i informacje o nim są niejednoznaczne bo nie zachęcają do instalowania i nie zniechęcają do nie instalowania .Zdania są podzielone ale nie dowiesz się o nim konkretów i brak entuzjazmu a opinie są skrajne .Jedni go instalują i chwalą a drudzy piszą aby nie instalować badziewia ,może namieszać w systemie - więc i sam nie wiem a raczej jestem niezdecydowany .Być może pokuszę się go zainstalować w celu testowym i na Windows 7 bo w razie niepowodzenia wiem jak program najlepiej i właściwie odinstalować i jak problem naprawić przed odwrócenie tego co zepsuł . Windows 7 w przeciwieństwie do Windows 10 trudniej zepsuć złą instalką która dodatkowo wgryza się w system mackami podejrzanego działania . Jeżeli system siódemki uzna program za intruza czy szkodnika to mogą być problemy ale proces jest odwracalny ale trzeba mieć dobrego de instalatora spoza systemowego bo ten " dodaj i usuń programy " często pozostawi ślady i resztki po programie .Trzeba wiedzieć co usunąć z pozostałości po programie w regedit i WinRar oraz w eksplorator " przeszukaj komputer " wpisując nazwę programu i wyświetli listę wyszukaną plików . Następnie Windows 7 ma naprawę plików w sobie i można z tego narzędzia skorzystać. Dobrze wyczyszczony z komputer ze szkodnika , programu który namieszał czy zrobił problemy spowoduje ,że komputer będzie działał normalnie . Można pokusić się do skorzystania z punktu przywracania sprzed instalki feralnym programem jeżeli nie poczynił trwałych uszkodzeń w systemie i sprawdzić czy komputer jest wyczyszczony dokładnie .Niektóre antywirusy mają swoje narzędzia od producentów do dokładniejszego usunięcia antywirusa.

tdream   7 #176 28.02.2018 17:01

@adrianh: Uzasadnij swoja opinię.Ponieważ.......

  #175 28.12.2017 19:13

Jest jako ciekawostka i nikt z wypowiadających tutaj nie instaluje tego programu z powodu braku rekomendacji i doniesień o szkodliwości . Zakładam ,że te informacje są sprawdzone i przez złą ocenę anty konkurencyjne do innych programów tego typu .

  #174 24.10.2017 20:29

Niektóre programy mają dodatki i nie muszą to być koniecznie szkodniki .Po prostu skoro nie potrzebujesz to nie musisz razem z pobranym programem dodatek instalować i wystarczy na początku odznaczyć lub zaznaczyć w zależności od opcji ustawienia . Problem jest w tym ,że często instalacja jest po angielsku i nie każdy wie co odznaczyć aby czegoś niechcianego dodatkowego nie pobierać .Nawet gdy jest po polsku to coś można przeoczyć , nie doczytać ,nie zrozumieć i coś pobrać dodatkowo . Wspomniany Ccleaner miał w sobie toolbar ale jest częścią tego programu i gdy nie odznaczysz to go pobierzesz. Na " dobrychprogramach " już o tym informowano przez wypowiadających tutaj o tym toolbarze .Zresztą mi nie sprawiał kłopotów , ponieważ szybko i łatwo można go się pozbyć z komputera . W dodatku jest do pobrania Ccleaner Slim który nie ma w sobie tego toolbara o czym strona informuje . Wracając do tematu strony o Rising Antivirus Free Edition - Antar36 pisze " Któregoś dnia wezmę go testy" .Tylko abyś do mnie nie miał pretensji,że sprowokowałem swoją wypowiedzią ciebie do instalacji w celu przetestowania . Nie znam twoich możliwości obsługi komputera za szyby monitora ,więc trudno mi ocenić czy dasz radę czy nie i czy nie wystąpi jakiś problem z programem ,instalacją czy odinstalowaniem. Jak ktoś gdzieś pisał , jeżeli jesteś laikiem lub nie wiesz jak z tego wybrnąć i błąd naprawić a jest problem z danym programem to lepiej nie bierz się za testowanie .Jak widzisz chętnych i prekursorów jest mało , stąd strona do czytania o tym antywirusie to gdybanie i częściej nie w temacie ględzenie lub opieranie się coś ktoś napisał w internecie . Napisz co to za wpadka z tym z rozprzestrzenianiem Satelity i czy była to wypowiedź jednostkowa , lakoniczna i z którego roku była ta opinia ? Czy ktoś sprawdził czy ten satelita po aktualizacjach programu jeszcze teraz występuje a jeżeli tak to jakie skutki daje ? Data aktualizacji:
23 października 2017 ,więc wnioskuje ,że wersja programu jest świeżutka i rozwijana a aktualizacje są na bieżąco do już zainstalowanego antywirusa .

Antar36   9 #173 23.10.2017 09:50

Któregoś dnia wezmę go testy.

Autor edytował komentarz w dniu: 23.10.2017 09:53
Antar36   9 #172 23.10.2017 09:45

Testowałem ten program kiedyś. Niby nic nie wpuścił, sprawdziłem innym skanerem. Program trochę wolno skanował. Jednak teraz zaliczył potężną wpadką z rozprzestrzenianiem Sality. Prawdopodobnie było tak jak z Ccleanerem i firma nie miała nic wspólnego z tym zdarzeniem tylko, że została pierwszą ofiarą. Jaka teraz jest skuteczność i działanie nie wiem. Może to tylko był tragiczny wypadek przy pracy i teraz jest ok.

Autor edytował komentarz w dniu: 23.10.2017 09:53
  #171 03.10.2017 15:28

Niestety nie ma tutaj odważnych który ten program testowali w realu . A wypowiedzi negatywne to powielanie wypowiedzi internetowych innych osób , niekiedy na zasadzie wyszukiwania wyłącznie sensacji lub gdybanie o czymś innym dla pozorów wypowiadania się . Data aktualizacji:
2 października 2017,więc program jest aktywnie aktualizowany a producent nie jest z sufitu wzięty ,więc szukam praktycznej wypowiedzi .Obecnie testuję inny antywirus przez pewien czas ale nie wkluczam ,że zainstaluje w dalszej kolejności ten " srising " jak ktoś przewrotnie ,humorystycznie pisał i powiem czy rozprzestrzenia satelity i infekcje .Jeżeli zniszczy mi system to szybko nie odpowiem lub zrobicie mi zbiórkę 140 zł za postawienie systemu od nowa jako temu co był prekursorem instalacji tutaj i poświęcił się i dla was również .

  #170 19.09.2017 00:47

A komuś zainfekował kompa ? Bo takie artykuliki ze stron oferujących płatne softy to raczej walka z darmowymi softami . Wiem ,że w Chinach wersja chińska coś namieszała bo faktycznie rozsiewała wiry a potem oferowała za kasę chińskim firmom szczepionki ...Ale jak to w Chinach odpowiedzialni za proceder zostali zlikwidowani (skazani na śmierć) rękoma sprawiedliwości socjalistycznej ...

  #169 24.07.2017 15:40

" z najgorszych AV jaki znam, typowy niszczyciel systemu. " Znasz Rising z autopsji czy z opisów ? Czy miałeś Rising na swoim komputerze w realu czy znasz go wyłącznie bo ktoś o nim napisał ? Czy twoja wypowiedź jest podsumowaniem praktyki tym programem i jeżeli tak , to napisz coś więcej w temacie np. instalacja ,użytkowanie ,odinstalowanie ? Dlatego są znaki zapytania bo są osoby które wypowiadają się o programie polemizując ,drwiąc, pisząc nie na temat a nigdy nie miały go zainstalowanego .

  #168 10.07.2017 21:55

@adrianh: Według mnie z darmowych to dobre są: BitDefender, Comodo oraz Panda free.

adrianh   5 #167 03.06.2017 02:08

Jeden z najgorszych AV jaki znam, typowy niszczyciel systemu.

Autor edytował komentarz w dniu: 03.06.2017 02:08
Katoss   3 #166 31.12.2016 13:39

Dziwnie się dzieje na dp. jak o maxthonie zrobiło się głośno to go wywalili a risinga zostawili, już nie piszę o tych reklamach portalowych.

  #165 04.12.2016 15:21

a co mnie jakiś Srising obchodzi?
nie potraficie tematu chińskiego softu potraktować konkretnym strumieniem ciepłego moczu?

MrBeckham666   20 #164 28.10.2016 16:32

@bystryy: lipa totalna jakieś okienka reklamowe zostają :) Ten program nawet w bazie DP nie powinien się znajdować.

Dla osób które go instalowały polecam zablokować mu dostep do sieci i zainstalować go ponownie z monitorowaniem instalacji w revo unistaller pro(klikamy prawym na instalator tego rising i wybieramy Instaluj z revo ) wtedy ten program monitoruje gdzie program wprowadza modyfikacje i gdzie wrzuca pliki.
W revo jest jeszcze taka opcja jak "Użyj danych deinstalacyjnych aplikacji by zebrać informacje o tym jakie dane instaluje aplikacja.

Później wystarczy uruchomić revo i po prostu go odinstalować.

Autor edytował komentarz w dniu: 28.10.2016 16:44
MrBeckham666   20 #163 28.10.2016 16:30

@quotes: racja przyjrzałem się temu wynalzkowi bliżej i bez wątpienia rozsyła spyware i po odinstalowaniu zostaje nawet jakieś okienko wyskakujące i połowa plików tego av działa nadal w tle :)

FreeWare_RK   21 #162 09.09.2016 01:34

@quotes: Pisałem w tej sprawie do Redakcji kilka razy niestety bez rezultatów. Przy okazji już nie jest rozwijany ten program, tylko dostaje sygnatury, nic więcej. Przy okazji to dno jest.

quotes   3 #161 02.09.2016 19:35

Korzystacie z darmowego antywirusa Rising Antivirus chińskiego pochodzenia? Jeśli tak, to natychmiast odinstalujcie ten program i zaprzestańcie użytkowania podobnych “wynalazków”. ....wstęp do artykułu poniżej.
Chiński Rising Antivirus rozprzestrzenia w swoich sygnaturach wirusa Sality.
https://avlab.pl/chinski-rising-antivirus-rozprzestrzenia-w-swoich-sygnaturach-w...
Ten program powinien również zniknąć ze strony "dobreprogramy.pl".

Autor edytował komentarz w dniu: 02.09.2016 19:41
bystryy   13 #160 30.08.2016 08:11

Program słaby i trudno go całkowicie odinstalować. Nie polecam.