Risky Road Risky Road 2.0

Strona główna Android Gry Wyścigi
Pobierz program
lub zeskanuj:

Risky Road to gra zręcznościowa od popularnego studia Ketchapp. Sterujemy w niej małą furgonetką, przewożąc jajko. Naszym zadaniem jest dojechać jak najdalej, nie tłukąc jednocześnie przewożonego towaru.

Zabawa z Risky Road powinna przypaść do gustu miłośnikom tego typu zręcznościówek. Zabawa jest prosta: naciskając lekko ekran urządzenia sprawimy, że nasze auto zacznie jechać szybciej. Trzeba tak dopasować prędkość, by sprawnie pokonać przeszkody (np. wzniesienia, strome zbocza, zwodzone mosty, ruchome dźwignie w tafli wody itp.), a przede wszystkim zachować w całości przewożone jajko. Jadąc, będziemy zdobywać złote monety oraz rozmaite bonusy. To wszystko przyda się, by odblokować kolejne modele miniaturowych furgonetek oraz nowe warianty kolorystyczne jajek do przewiezienia.

Risky Road można zintegrować z usługą Gry Google Play. To pozwoli synchronizować osiągane wyniki z chmurą Google, a także odblokowywać kolejne osiągnięcia i porównywać nasze sukcesy z tymi osiąganymi przez innych użytkowników aplikacji.

Gra jest dostępna za darmo, ale wyświetla reklamy. Można je wyłączyć za pomocą modułu mikropłatności, płacąc ok. 9 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!