r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Risky Road 2.0

Strona główna iOS Gry Wyścigi

Risky Road to prosta, ale bardzo wciągająca gra zręcznościowa. Gracz steruje w niej miniaturową furgonetką wiozącą jajko, które należy dowieźć najdalej, jak to możliwe.

Galeria programu

Gra pozwała w studiu Ketchapp, znane produkowania gier, które oferują szybką rozrywkę, wymagającą zręczności i sprytu. Nie inaczej jest w wypadku Risky Road. W grze przejmujemy stery małej furgonetki, która na bagażniku ma zapakowane jajko. Jadąc przed siebie, na drodze napotkamy mnóstwo przeszkód, jak wzniesienia i strome zbocza, mosty zwodzone, przepaście i wiele innych. Naszym pojazdem sterujemy, dotykając ekranu, a im dłużej przytrzymamy palec, tym większej prędkości nabierze furgonetka. Trzeba zatem tak sterować, by spokojnie i delikatnie pokonywać kolejne bariery na trasie. Jadąc, będziemy zaś zdobywać złote monety oraz rozmaite bonusy. Dzięki nim odblokujemy dostęp do nowych wariantów kolorystycznych jajek oraz nowych modeli furgonetek.

Gra jest dostępna bezpłatnie, ale trzeba się liczyć z tym, że czasem wyświetli reklamy. Można je wyłączyć za pomocą modułu mikropłatności, płacąc ok. 9 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.