Risky Road Risky Road

Strona główna iOS Gry Wyścigi
Pobierz program
lub zeskanuj:

Risky Road to prosta, ale bardzo wciągająca gra zręcznościowa. Gracz steruje w niej miniaturową furgonetką wiozącą jajko, które należy dowieźć najdalej, jak to możliwe.

Gra pozwała w studiu Ketchapp, znane produkowania gier, które oferują szybką rozrywkę, wymagającą zręczności i sprytu. Nie inaczej jest w wypadku Risky Road. W grze przejmujemy stery małej furgonetki, która na bagażniku ma zapakowane jajko. Jadąc przed siebie, na drodze napotkamy mnóstwo przeszkód, jak wzniesienia i strome zbocza, mosty zwodzone, przepaście i wiele innych. Naszym pojazdem sterujemy, dotykając ekranu, a im dłużej przytrzymamy palec, tym większej prędkości nabierze furgonetka. Trzeba zatem tak sterować, by spokojnie i delikatnie pokonywać kolejne bariery na trasie. Jadąc, będziemy zaś zdobywać złote monety oraz rozmaite bonusy. Dzięki nim odblokujemy dostęp do nowych wariantów kolorystycznych jajek oraz nowych modeli furgonetek.

Gra jest dostępna bezpłatnie, ale trzeba się liczyć z tym, że czasem wyświetli reklamy. Można je wyłączyć za pomocą modułu mikropłatności, płacąc ok. 9 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!