Rival Knights Rival Knights 1.0.0.12

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Rival Knights najprościej określić mianem symulatora turniejów rycerskich, a dokładniej konnych pojedynków na kopie. Gra od Gameloftu przenosi nas w czasy średniowiecza, pozwalając zdobycie chwałę i złoto jako najlepszy z rycerzy.

Standardowo w grę wprowadza nas samouczek przedstawiający podstawy sterowania i walki. Każdy pojedynek dzieli się na 3 etapy: start, jazda i uderzenie. Wszystkie wymienione elementy wymagają od nas zręczności, a ich perfekcyjne wykonanie przybliża nas do zwycięstwa. Pomiędzy pojedynkami możemy ulepszać nasze wyposażenie oraz nabywać nowe (w tym konie i herby). Niestety jak na tytuł od Gameloftu przystało gra jest naszpikowana mikropłatnościami, a ceny są wysokie. Pomimo tego, bardzo długo można grać w oparciu jedynie o to co zbierzemy.

Poza tradycyjną kampanią dostępne są misje poboczne oraz turnieje. Gra integruje się z kontem Facebookowych, dzięki czemu pozwala na synchronizację danych oraz zaproszenie do gry przyjaciół (co zapewnia dodatkowe bonusy).

Na uznanie zasługuje oprawa graficzna. Autorzy dołożyli wszelkich starań by wyglądała jak najbardziej realistycznie, a efekt końcowy jest zachwycający. Równie wysoki poziom trzymają dźwięki i oprawa muzyczna, dopasowane do klimatu gry. Rival Knights to jeden z tych tytułów, które warto poznać.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!