River PL River PL 1.1.0

Strona główna Android Wiadomości Agregatory treści
Pobierz program
lub zeskanuj:

River PL to agregator treści stworzony z myślą o rodzimym rynku. Jego główną zaletą ma być prostota działania. Wszystkie opcje oraz przyciski ograniczono do niezbędnego minimum.

Aplikacja dzieli treści na kilka kategorii w tym: News, Biznes, Technika, Gry, Apple, Android, Moda, Film, Nauka, Sport, Gotowanie, Plotki i inne. Sami wybieramy, z których informacje chcemy otrzymywać. Trafią one na ekran główny programu. W ramach jednej kategorii artykuły przewijamy pionowo. Gestem poziomym zmieniamy tematykę artykułów.

W przeciwieństwie do wielu podobnych aplikacji River oferuje nam pełną treść artykułów dostępną z poziomu aplikacji. Nie znajdziemy tu reklam, banerów czy też źle dopasowanych tekstów. Przynajmniej w teorii, bo w praktyce, czasem dane źródło zmieni ustawienia swojej strony, co skutkuje problemami w aplikacji River.

Jeżeli jednak całość działa dobrze otrzymujemy bardzo czytelny program do śledzenia informacji. Przydatny zwłaszcza gdy nie mamy czas na ręczne konfigurowanie i selekcję źródeł. River dostępny jest za darmo. Aplikacja współpracuje z systemowym menu udostępniania. Najnowsze artykuły możemy śledzić także z poziomu widgetu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!