Rizonesoft Memory Booster Rizonesoft Memory Booster 1.9.5.1959

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Rizonesoft Memory Booster to niewielkie narzędzie, za pomocą którego zoptymalizujemy pracę pamięci operacyjnej RAM w komputerach działających pod kontrolą systemu Windows. Program nie wymaga instalacji, wystarczy wypakować ściągnięte archiwum ZIP i uruchomić aplikację.

W przeciwieństwie do innych programów tego typu, twórcy nie obiecują "gruszek na wierzbie" - ich program nie sprawi, że pamięci nagle przybędzie, albo że zacznie pracować znacznie szybciej. Program nie będzie też "wymuszał" usuwania danych z pamięci tylko po to, aby robić wrażenie, że działa. Zamiast tego autorzy postawili na logiczny zabieg polegający na cyklicznym czyszczeniu pamięci operacyjnej poprzez zapytania do Windows API - usuwane w ten sposób dane z pamięci będą tymi, które nie są już wykorzystywane przez żaden inny program lub proces.

Program działając w tle będzie co dziesięć sekund wykonywał odpowiednie operacje, optymalizując tym samym pracę pamięci. Ze względu na stosowanie bezpiecznych zapytań do systemu, nie ma ryzyka, że usunięte zostaną aktualnie używane dane. Dodatkowo aplikacja automatycznie będzie kontrolowała priorytet uruchomionych procesów, upewniając się, że żaden nie przypisze sobie wysokiego priorytetu w systemie, pochłaniając tym samym większą część czasu procesora.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!