reklama

Road Show z MAT - nowości Autodesk w kilku miastach Polski

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Już wkrótce w kilku miastach Polski odbędą się bezpłatne konferencje w ramach imprezy Road Show z MAT, podczas której zaprezentowane zostaną najnowsze wersje oprogramowania firmy Autodesk.

Tematyka spotkań dotyczyć będzie programów Autodesk w wersjach 2011. Uczestnicy wezmą udział w prezentacjach, podczas których zapoznają się z możliwościami i praktycznym zastosowaniem takich narzędzi jak AutoCAD Revit Architecture Suite, AutoCAD Revit Structure Suite, AutoCAD Revit MEP Suite, AutoCAD Civil 3D, AutoCAD Inventor, Autodesk Vault, Autodesk Productstream czy Navis Works. Konferencja w każdym mieście odbędzie się z podziałem na dwa panele - BIM (architektura, konstrukcje, instalacje, inżynieria wodno-lądowa) i Mechanika (Digital Prototyping). Pierwsze spotkanie już 28 maja w Krakowie, kolejne - w kilkudniowych odstępach - odbędą się w Kielcach, Opolu, Lublinie, Rzeszowie i Stalowej Woli.

Udział w konferencji jest bezpłatny - wystarczy się zarejestrować. Szczegółowe informacje o spotkaniach dostępne są na stronie organizatora. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym cyklu spotkań.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama