reklama

Robbie Swifthand and the Orb Of Mysteries

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

To wciągająca gra zręcznościowa wzbogacona dodatkowo o aspekty logiczne. W Robbie Swifthand and the Orb Of Mysteries gracz wciela się w rolę sympatycznego złodziejaszka, któremu niespodziewanie nadarza się okazja szybkiego uwolnienia oraz łatwego wzbogacenia. Pewna tajemnicza istota wydaje mu polecenie zdobycia dwóch połówek Kuli Tajemnic, której posiadanie zwróciło by jej dawną moc. Tak zaczyna się przygoda i podróż po tajemniczych i mrocznych komnatach grobowca. Czeka na nas szereg niebezpieczeństw oraz pułapek, których ominięcie za pierwszym razem graniczy z cudem. Na całe szczęście mamy możliwość powtórzenia każdego układu dowolną ilość razy ;-).

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 17.06.2009 19:45

Gierka naprawde wporzo. 3 levely,ale zabawa przednia.

  #1 14.06.2009 15:33

Takie gry uwielbiam-dobra rozrywka.Nie jest tak latwo rzucic kula w kilku miejscach.O wysokim skoku juz nie wspomne.Dzis pobralem.Fajna.Polecam.

reklama