Robbie Swifthand and the Orb Of Mysteries na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy wciągającą grę zręcznościową wzbogaconą dodatkowo o aspekty logiczne.

W Robbie Swifthand and the Orb Of Mysteries gracz wciela się w rolę sympatycznego złodziejaszka, któremu niespodziewanie nadarza się okazja szybkiego uwolnienia oraz łatwego wzbogacenia. Pewna tajemnicza istota wydaje mu polecenie zdobycia dwóch połówek Kuli Tajemnic, której posiadanie zwróciło by jej dawną moc.

Tak zaczyna się przygoda i podróż po tajemniczych i mrocznych komnatach grobowca. Czeka na nas szereg niebezpieczeństw oraz pułapek, których ominięcie za pierwszym razem graniczy z cudem. Na całe szczęście mamy możliwość powtórzenia każdego układu dowolną ilość razy ;-).

Grę Robbie Swifthand and the Orb Of Mysteries można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapowiedź Darksiders: Wrath of War, produkcji w apokaliptycznych klimatach, a także Modern Warfare 2 - kontynuacji świetnej strzelanki od Infinity Ward. Opisujemy również co nas denerwuje w grach nastawionych na nieskrępowana rzeźnię w artykule pt. 7 Grzechów Głównych: Slashery i bierzemy w obroty kierownicę Logitech Driving Force GT.

© dobreprogramy

Komentarze