r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Robertson kontratakuje...

Strona główna Aktualności

Michael Robertson - prezes Lindows Inc. - nie ustaje w wysiłkach pozbawienia Steve'a Ballmera resztek włosów na głowie. Jego najnowszy pomysł MSfreePC to oferta dla wszystkich, którym w myśl ugody sądowej należy się od Microsoftu rekompensata za praktyki monopolistyczne prowadzące do oferowania starszych wersji Windows po zbyt wysokich cenach - dotyczy to głównie niektórych regionów Kalifornii. Lindows proponuje ludziom komputery oraz oprogramowanie do wzięcia od ręki, w zamian za cesję wierzytelności i praw do jej dochodzenia. Sam Robertson określa swoje przedsięwzięcie jako źródło taniego i pewnego kredytu. Jaki jest w tym jego interes? Przede wszystkim promocja nowej wersji Lindows, choć nie do pogardzenia będzie też zapewne widok prawników Microsoftu, którym nie pozostanie nic innego jak grzecznie podpisać czek na niebagatelną sumę wynikającą z kumulacji w rękach Robertsona znacznej - jak można się domyślać po sporym zaintresowaniu MSfreePC - części należnych rekompensat.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.