Robocraft 0.6.765

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Robocraft to nastawiona na rozgrywkę wieloosobową i widziana z perspektywy osoby trzeciej, dynamiczna „arenowa” gra akcji łącząca w sobie dodatkowo elementy gier cRPG oraz strategii.

Za produkcję dzieła odpowiada zespół pięciu osób wchodzących w skład niewielkiego studia Freejam stworzonego głównie z myślą o projektach eksperymentalnych, ale również niesztampowych. Wynikiem ich pierwszych prac jest właśnie Robocraft stanowiący świetne połączenie dwóch megatytułów jakimi są Minecraft oraz World of Tanks!

Rozgrywka odbywa się na kilku futurystycznych mapach, na których do wspólnej rywalizacji przystępują dwie grupy zawodników. Walczą oni ze sobą o dominację starając się jednocześnie zrealizować główny cel meczu jakim jest jak najszybsze wyeliminowanie wszystkich jednostek przeciwnika i przejęcie jego bazy.

Jednak podstawowym zadaniem w grze i jednocześnie kluczem do sukcesu jest ciągłe unowocześnianie naszego robo pojazdu. Sami decydujemy o jego walorach bojowych indywidualnie kreując drogę jego rozwoju od samego początku gry. Wszystko według własnego uznania lecz na tyle rozsądnie, by w każdym kolejnym starciu zdobyć możliwie dużą liczbę środków na dalszy rozwój.

Możliwość współzawodnictwa z innymi graczami, ciekawa sceneria, dynamika, wysoka grywalność, ale przede wszystkim zaawansowany system rozbudowy własnego robo statku wraz z jego całym wyposażeniem oraz będąca tego następstwem nieprzewidywalność późniejszych akcji z pewnością przypadną do gustu wielu weekendowym graczom i nie tylko ;-).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!