r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Robocraft na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Robocraft - nastawioną na rozgrywkę wieloosobową i widzianą z perspektywy osoby trzeciej, dynamiczną „arenową” grę akcji łączącą w sobie dodatkowo elementy gier cRPG oraz strategii.

Za produkcję dzieła odpowiada zespół pięciu osób wchodzących w skład niewielkiego studia Freejam stworzonego głównie z myślą o projektach eksperymentalnych, ale również niesztampowych. Wynikiem ich pierwszych prac jest właśnie Robocraft stanowiący świetne połączenie dwóch megatytułów jakimi są Minecraft oraz World of Tanks!

r   e   k   l   a   m   a

Rozgrywka odbywa się na kilku futurystycznych mapach, na których do wspólnej rywalizacji przystępują dwie grupy zawodników. Walczą oni ze sobą o dominację starając się jednocześnie zrealizować główny cel meczu jakim jest jak najszybsze wyeliminowanie wszystkich jednostek przeciwnika i przejęcie jego bazy.

Jednak podstawowym zadaniem w grze i jednocześnie kluczem do sukcesu jest ciągłe unowocześnianie naszego robo pojazdu. Sami decydujemy o jego walorach bojowych indywidualnie kreując drogę jego rozwoju od samego początku gry. Wszystko według własnego uznania lecz na tyle rozsądnie, by w każdym kolejnym starciu zdobyć możliwie dużą liczbę środków na dalszy rozwój.

Możliwość współzawodnictwa z innymi graczami, ciekawa sceneria, dynamika, wysoka grywalność, ale przede wszystkim zaawansowany system rozbudowy własnego robo statku wraz z jego całym wyposażeniem oraz będąca tego następstwem nieprzewidywalność późniejszych akcji z pewnością przypadną do gustu wielu weekendowym graczom i nie tylko ;-).

Grę Robocraft można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Akcja.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.