RockMelt 0.16.91.483

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RocketMelt to przeglądarka stron WWW przeznaczona dla użytkowników Facebooka i Twittera. RocketMelt została zbudowana w oparciu o Chromium i jej głównym zadaniem jest ułatwienie użytkownikowi dzielenia się przeglądanymi materiałami oraz obserwacji zmian statusu znajomych.

Interfejs przeglądarki RocketMelt niewiele różni się od Chrome, jednak posiada dwa dodatkowe paski narzędzi oraz przycisk „Share”, służący do błyskawicznego wysyłania linków na swoją ścianę na Facebooku lub na Twitter. Lewy pasek w przeglądarce to lista kontaktów, z poziomu której można wysłać do znajomego wiadomość lub otworzyć chat. Prawy pasek zawiera indykatory nowych wiadomości, nowych postów na Facebooku lub Twitterze i powiadomień. Na otwartych stronach RocketMelt znajduje odnośniki do kanałów RSS/Atom, które można subskrybować i czytać z poziomu przeglądarki. W tym przypadku informacje o kanale znajdą się również na prawym pasku.

W wersji Beta 2 przeglądarki dodana została funkcja „Read Later”, dzięki której w przeglądarce można zapisać stronę do przeczytania później. Oczywiście zapisane tak strony synchronizowane są z RockMeltami na innych komputerach tego samego użytkownika. Ponadto w tej wersji wprowadzono obsługę serwisu Tumblr i odświeżono czat Facebooka.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!