reklama

Rocket Commander 1.1

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

W Rocket Commander przyjdzie graczowi pokierować rakietą kosmiczną. Naszym zadaniem jest dotrzeć do z góry narzuconego celu osiągając przy tym jak największy wynik punktowy. Z założenia proste zasady rozgrywki komplikuje fakt, że prąc przed siebie przez bezkres kosmosu z zawrotną prędkością, zmuszeni jesteśmy błyskawicznie lawirować wśród nadlatujących ku nam ze wszystkich stron asteroid. Należy mieć na względzie, iż rakieta nie ma nieskończonego zapasu paliwa, stąd trzeba po drodze uzupełniać nadwątlone zasoby zbierając porozrzucane tu i ówdzie odpowiednie bonusy. W sumie na trasie naszego lotu natrafimy na różnorakie takie znajdźki, od przyśpieszaczy po ekstra życia. Całą zabawę uprzyjemnia ciesząca oko grafika oraz interesująca ścieżka muzyczna.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
kenexgro   2 #4 29.05.2010 09:08

Niezłe ale szybko sie nudzi. Ale że freeware zawsze można sprubować.

  #3 31.08.2009 15:24

super zabawa, lepsze niż jakiekolwiek wyścigi :-)

  #2 19.03.2008 09:00

Gra po uruchomieniu próbuje łączyć się z internetem pod pretekstem Update-u ...

  #1 22.02.2008 21:20

Gra warta ściągnięcia i pokazania znajomym,choć krótka to naprawde emocjonująca na moim p4 1.7 1gbRAM i grafiką za 250zl śmiga wyśmienicie a wrażenia podczas omijania meteorów w ostatniej chwili są poprostu niesamowite,pozostaje mi polecić tę gre wszystkim,nawet tym którzy nie przepadają za zręcznościówkami.

reklama