Rocket Riot 1.1.5446.0

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Rocket Riot to prosta i wciągająca platformówka, która dostępna jest na Windows 10. Mamy do czynienia z aplikacją uniwersalną, która zadziała na desktopowej, jak i mobilnej Dziesiątce. Gra wciąga i jest świetną propozycją dla urządzeń z najnowszym systemem Microsoftu, którego oficjalny sklep z aplikacjami wygląda bardzo skromnie.

Tytuł bazuje na starszej wersji wydanej na Windows 8 i jest dostępny nie tylko na PC, jak i urządzenia mobilne pracujące pod kontrolą Windows 10. W związku z tym dostaliśmy kilka metod sterowania główną postacią. Latać i strzelać możemy za pomocą dotykowego wyświetlacza lub myszki i klawiatury, a także pojawiło się wsparcie dla kontrolera Xbox.

Produkcja stawia na zapewnienie dobrej zabawy. Dostępnych mamy ponad 200 misji, które dostępne są w dziewięciu kampaniach. Same cele są dość absurdalne, ale powodują uśmiech na twarzy. Przykładowo musimy pomóc piratowi w uciecze z więzienia by mógł on potem dokonać zemsty, kradnąc ludziom nogi.

Ten prosty tytuł potrafi wciągnąć i zapewnić prostą rozrywkę na kilka godzin. Za dostęp do pełnej wersji należy zapłacić.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Rocket Riot – ubogi sklep Windows 10 otrzymał świetną grę

11
21.11.2016  •  Mateusz Budzeń

Posiadacze Xboksa 360 i osoby, które miały styczność z Windows Phone 7 lub Windows 8 powinny kojarzyć grę Rocket Riot. Ta prosta, ale wciągającą produkcja, teraz dostępna jest na Windows 10. Mamy do czynienia z aplikacją uniwersalną, która zadziała na desktopowej, jak i mobilnej Dziesiątce. Sporo osób może nie pamiętać Rocket Riot, jednej z pierwszych gier na Xboksa 360 wydanych w ramach Xbox LIVE Arcade games. Produkcja pojawiła się w 2009 roku, a rok później Microsoft Studios udostępniło ten tytuł jako premierowy na Windows Phone 7. Fani w 2012 roku otrzymali Rocket Riot 3D na Windows 8,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza