Rocket Riot 1.1.5446.0

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Rocket Riot to prosta i wciągającą produkcja, która dostępna jest na Windows 10. Mamy do czynienia z aplikacją uniwersalną, która zadziała na desktopowej, jak i mobilnej Dziesiątce. Gra wciąga i jest świetną propozycją dla urządzeń z najnowszym systemem Microsoftu, który cierpi na spore braki dobrych aplikacji.

Tytuł bazuje na starszej wersji wydanej na Windows 8 i jest dostępny nie tylko na PC, jak i urządzenia mobilne pracujące pod kontrolą Windows 10. W związku z tym dostaliśmy kilka metod sterowania główną postacią. Latać i strzelać możemy za pomocą dotykowego wyświetlacza lub myszki i klawiatury, a także pojawiło się wsparcie dla kontrolera Xbox.

Produkcja stawia na zapewnienie dobrej zabawy. Dostępnych mamy ponad 200 misji, które dostępne są w 9 kampaniach. Same cele są dość absurdalne, ale powodują uśmiech na twarzy. Przykładowo musimy pomóc piratowi w uciecze z więzienia by mógł on potem dokonać zemsty, kradnąc ludziom nogi.

Ten prosty tytuł potrafi wciągnąć i zapewnić prostą rozrywkę na kilka godzin. Za dostęp do pełnej wersji należy zapłacić.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!