r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rockstar omawia zawartość edycji specjalnych Grand Theft Auto V, ujawnia system DNA w GTA Online

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Od jakiegoś już czasu wiadomo, że Grand Theft Auto V trafi na rynek także w edycjach specjalnej i kolekcjonerskiej. W pierwszej, obok krążka z grą, znajdziemy metalowe pudełko na płytkę plus mapę świata, druga dorzuci do tego czapkę, torbę na depozyty i stylowy kluczyk. Oba wydania zaoferują ponadto cyfrowe dodatki, które Rockstar postanowił objaśnić, zdradzając też przy okazji trochę informacji o GTA Online.

Jeżeli o bonusowe misje chodzi, tylko z tymi wydaniami dostaniemy kolejnych 25 wyzwań do oblatania samolotem. Pozyskamy również pistolet kalibru .50, strzelbę w układzie bullpup, a także potężny młot do walki wręcz. Gwarantuje się nam ponadto 20% zniżkę na ciuchy w sklepach oraz wyjątkowe ubrania dla każdego z bohaterów. Umiejętności specjalne wszystkich trzech gangsterów ładować się będą 25% szybciej.

Tylko w kolekcjonerce otrzymamy do tego garaż z motocyklem CarbonRS i samochodem Hotknife w stylu hotrod. W sieciowym GTA Online z poziomu telefonu komórkowego też uzyskamy dostęp do garażu plus elektrycznego auta Khamelion. Najciekawsza informacja w przypadku zabawy wieloosobowej to system DNA, wpływający na cechy rozwijanej postaci. Wskazujemy, jakich mieliśmy rodziców, a system generuje nam odpowiedniego bohatera. Edycja kolekcjonerska pozwoli nam odziedziczyć cechy Niko Bellica z GTA IV albo Claude'a czy Misty z GTA III.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.