r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rocky Finance – track your expenses 2.2

Strona główna iOS Dom Budżet domowy

Rocky Finance to bardzo prosty i przyjemny menedżer osobistych wydatków. Zamiast przechodzić przez wielopoziomowe menu, by wpisać kategorię wydatku, można wybrać ją z prostej listy, opatrzonej ikonkami.

By dodać wydatek wystarczy wybrać kategorię i podać kwotę. Aplikacja nie wymaga żadnych dodatkowych kroków, a ponieważ operuje bez walut, nie trzeba się przejmować tym, że rozliczenie nie odbywa się w złotówkach. Oczywiście zagraniczne zakupy trzeba będzie przeliczyć ręcznie.

Na sąsiednich ekranach aplikacja pozwala podejrzeć oś czasu z oznaczonymi kolejnymi wydatkami oraz wykresy kołowe, pokazujące rozkład kosztów z różnych kategorii. Widok może pokazać budżet z bieżącego miesiąca lub całego roku.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Mała przecena w App Store – kilka przydatnych aplikacji zupełnie za darmo

6
17.05.2016  •  Anna Rymsza

Szukasz edytora tekstu? Aplikacji do kontrolowania wydatków? Zaawansowanego dyktafonu? Zbieg okoliczności sprawił, że dziś w App Store można za darmo pobrać sporo przydatnych aplikacji, a także kilka typowo rozrywkowych. Wybrałam dla Was cztery najlepsze, które naprawdę warto mieć. Matcha Matcha to wygodny edytor tekstu, notes i lista rzeczy do załatwienia. Program sprawdzi się zarówno przy planowaniu podróży, robieniu zakupów, rozdzielaniu zadań, jak i pisaniu opowiadań. Jego normalna cena to 10 dolarów, tym bardziej warto tę aplikację zgarnąć za darmo. Matcha to także świetny klient…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.