Rodzynki Pierwszych Targów Mobilnych: cyberkostka, medyczny silikon i ochrona konsumenta za wszelką cenę

Strona główna Aktualności

O autorze

Przedstawiamy Wam pierwszy zestaw wywiadów z najciekawszymi naszym zdaniem wystawcami Pierwszych Targów Mobilnych, odbywających się w warszawskim Stadionie Narodowym. Zobaczycie w nich w akcji kostkę (k6) do grania w chińczyka (i nie tylko) na iPadzie, dowiecie się, jak dyrektywa Unii Europejskiej pozwoli lepiej chronić (?) użytkowników mobilnych usług i przekonacie, że problem rozładowanego smartfonu czy tabletu można rozwiązać za pomocą zaskakująco ładnych (i przyjemnych) gadżetów.

Elektroniczna kostka do gier DICE+, dzięki której można na iPadach czy androidowych tabletach grać w gry planszowe (i nie tylko planszowe), to jeden z bardziej odjechanych pomysłów w dziedzinie mobilnej rozrywki, jaki mieliśmy okazję widzieć. Na poniższym wideo zobaczycie, jak to wygląda w praktyce. Cena nie jest wygórowana, więc – zagralibyśmy.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

Silikon medyczny kojarzy się zwykle z gadżetami zupełnie innej natury. Na stoisku dystrybutora produktów firmy Ye!! mogliśmy jednak zobaczyć, jak połączyć modę i użyteczność ze smartfonami i tabletami.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

Unia Europejska nie ustaje w staraniach o ulepszenie życia obywatelom państw członkowskich. Witold Chomiczewski z Kancelarii Lubasz i Wspólnicy opowiedział, co czeka nas wszystkich, gdy w tym roku w życie wejdzie ustawa o prawach konsumenta. Operatorzy usług mobilnych już powinni nastawić się na wiele mozolnej pracy.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

© dobreprogramy

Komentarze