Roger - Talk with your favorite people, walkie-talkie style 2.0.9

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Inne programy do komunikacji
Pobierz program
lub zeskanuj:

Roger - Talk with your favorite people, walkie-talkie style to program, za pomocą którego można wysyłać wiadomości głosowe, bardzo estetycznie wykonany i prosty w obsłudze.

Zanim zaczniemy korzystać z programu, należy go skonfigurować. To może budzić pewne wątpliwości osób, które stawiają na ochronę prywatności. Weryfikacja wymaga bowiem podania numeru telefonu i wpisania wysłanego SMS-em kodu. Następnie należy wybrać własny nick, ewentualnie dodając też nasze zdjęcie jako profilowe.

Gdy przebrniemy przez pierwszą konfigurację, zobaczymy ładny, prosty i czytelny interfejs. Profile użytkowników są zaprezentowane w formie okrągłych zdjęć. Klikając w fotografię, odsłuchamy wiadomość, a gdy naciśniemy widoczną pod nim ikonę mikrofonu, nagramy naszą wypowiedź. Komunikując się z użytkownikiem aplikacji Roger, wiadomość trafi do niego bezpośrednio. Nagrania można wysyłać też np. SMS-em lub innym komunikatorem. Na odpowiedź mamy zaś maksymalnie 48 godzin. Wiadomości możemy wysyłać do dowolnego użytkownika, np. podając nr telefonu. Wtedy nagrany dźwięk zostanie wysłany w formie linku, po kliknięciu w który można odsłuchać to, co zostało nagrane przez nas lub dla nas.

Dodatkowo, w aplikacji możemy uruchomić Glimpses, czyli bazujący na informacjach o naszej lokalizacji efekt animowanej pogody, zaprezentowany w tle naszego zdjęcia profilowego. Glimpses zawiera też odpowiednią dla lokalizacji flagę narodową oraz informacje o panującej pogodzie. To efektowna, choć zasadniczo mało przydatna opcja.

Roger - Talk with your favorite people, walkie-talkie style nie zawiera historii prowadzonej komunikacji. Wiadomości zaś przestają być dostępne po upływie dwóch dni. To sprawia, że ten program może się przydać w doraźnych, szybkich i mimo konieczności podania numeru telefonu prywatnych rozmowach. Program ten raczej nie zastąpi jednak bardziej zaawansowanych komunikatorów, jak WhatsApp lub Skype.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza