Rohos Mini Drive Rohos Mini Drive 3.0

Strona główna Windows Narzędzia Szyfrowanie danych
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Rohos Mini Drive pozwala na zabezpieczenie hasłem wybranej pamięci USB poprzez stworzenie ukrytej lub zaszyfrowanej partycji na dysku.

Program idealnie sprawdza się, gdy dysponujemy określoną liczbą plików i nie chcemy, by zostały one odczytane przez niepowołanych użytkowników. Mowa chociażby o tajnych dokumentach firmowych czy też autorskich, jeszcze niewydanych tekstach (np. wstępna wersja przygotowywanej książki). Wystarczy jedno kliknięcie, by zapisać utworzony plik. Rohos Mini Drive "w locie" zajmuje się automatycznym szyfrowaniem danych.

Rohos Mini Drive jest bardzo łatwe w obsłudze, dzięki czemu z powodzeniem znajdzie zastosowanie zarówno w przypadku mniej, jak i bardziej doświadczonych odbiorców. Zawiera intuicyjny kreator, który automatycznie wykrywa dysk flash USB i definiuje właściwości zaszyfrowanej partycji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!