RollBack RX Home Edition 11.2

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz pro​gram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RollBack RX Home Edition to bezpłatne narzędzie przeznaczone dla systemu Windows, stanowiące odpowiednik znanego z systemów firmy Apple mechanizmu Time Machine.

Program umożliwia wykonanie tzw. migawki (ang. snapshot), zawierającej dane dotyczące nie tylko plików systemowych, ale również danych użytkownika, a także skorzystanie z niej w razie potrzeby, również w przypadku braku możliwości uruchomienia Windows. Ciekawym mechanizmem jest Harmonogram Zadań, dzięki któremu można zaplanować automatyczne wykonanie migawki systemu - jednorazowo i/lub w określonym przedziale czasowym, np. co określoną ilość godzin, dni, tygodni, miesięcy.

W celu skorzystania z kopii danego pliku znajdującego się w kopii zapasowej (migawce) nie jest wymagane odtworzenie migawki w całości. RollBack może być uruchamiany zarówno na systemie fizycznym, jak również na maszynach wirtualnych.

Uwaga!

  • Wersja Home pozwala na utworzenie maksymalnie 7 migawek (snapshotów) systemu.
  • Program instaluje własny bootloader. Oznacza to, że jeśli na komputerze jest zainstalowany już niestandardowy bootloader, np. TrueCrypt Boot Loader, może skutkować to brakiem możliwości uruchomienia systemu operacyjnego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!